2733
2734

دفعه اول از دختره پرسیدم گفت نه دوست نیستیم.به طرفم گفتم انفالوش کنه کرد. دیدم دختره بعد چند روز دوباره فالو کرد اما طرفم بک نداد. به دختره گفتم گفت اگ طرفته پیش من چیکار میکنه. گفتم ثابت کن باش دوستی بلاکم کرد. به طرفم کفتم لال شد سین میزد چیزی نمیگفت.اما تو پیجش دختره حذف شد. دختره ۱ماهم نمیشه تو پیج طرفمه‌ . بیو قلب گذاشته هنوزم برنداشته 

استوری چس ناله هم گذاشته ک بدون تو نمیتونم برگرد هیچکس مث تو نیس واسم. قیافش خیلی معمولی. چرا دخترا به همجنسشون رحم نمیکنن

خاک تو سرِ بی عزت نفسش

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

رو چه حساب باید بهت رحم کنه؟ 

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست
خاک تو سرِ بی عزت نفسش

اینکارارو میکنه که طرفم سمتش بره من ضایع شم. همینکه من بودمو اینکارو کرد هم ضایع شدم دیگه الان که نیستم . اما بدم میاد اینا پسرارو پررو میکنن فکر نمبکنن کارشون زشته

به نظرم طرفت کرم میریزه وگرنه دختره جرعت نداره اگه دوبار طرفت بزنه تو ذوقش دیگه بیخیال یشه

وقتی لال شد یعنی باش درر ارتباط بوده.ترسید بگه نمیشناسم به دختره نشون بدم 

2738
رو چه حساب باید بهت رحم کنه؟ 

من خودم برام پیش اومده یکی گفته این طرفمه و گفتم نمیدونستم و کلا رفتم . طبیعیه اونکه از قبل بوده توقع خیانت نداره همینکه آسیب دیده یه طرف اینکه دختره سیریش شه نزاره پسر به اشتباهش پی ببره یه طرف.رابطه کات میشه اما اینجوری بیشتر اذیت میشه آدم