2737
2734
عنوان

بچم اعصاب نزاشته برام

296 بازدید | 28 پست

سه سالشه اداهای بدی درمیاره کل دستشو میندازه دهنش  میخوره تف میکنه میزنه مارو والا اینکارارو از هیچکس ندیده ولی  شورش رو دراورده شبا میخوابه به حالت عصبی یهو بیدار میشه داد میزنه پاهاشو میزنه زمین میدونمم حاییش درد نداره فقط زوانیه بعضی وقتا دلم میخواد کتکش بزنم صبرم تموم میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

واسه خودت گل گاوزبون دم کن بخور 

بچه نمیفهمه ولی شما که متوجه هستین اون فقط سه سالشه!

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
تو خونتون جَو  چجوریه؟ رفتاراتون، رابطتون، بحث و دعوا و اینا ندارید جلوش؟  یا خودشو خیلی د ...

نه من و باباش ارومیم این روانیه والا  سه ساله تخمل کردم دارم منم عصبی میشم تحمل ندارم

بچه اس ولی الان شیطونی کنه بزرگ شه بچه آرومی میشه جلوشو نگیر

بعدم بچه اس دیگه

میدونم یه جاهایی رو اعصابن ولی مامان محترم اون بچه خودش انتخاب نکرده بیاد به این دنیا

پس اگه بچه خواستید باید مسئولیت هاش رو قبول کنید☺❤

خب کمکش کنین تو بچه داری. خیلی سخته شاید از کمبود خواب اینکار رو میکنه. 

الان بزرگ شده بچش متولد 97 همین الان هم همش غرغر میکنه کنترل یه بچه ک سخت نیست کافیه باهاش رفیق بشی فقط

خواهر من بچه دوماه کتک میزد ک چرا نمی خوابه بچش میزنه تا سر حد مرگ نمیدونم چرا اینجوری میکنه 

منم خیلی عصبی میشدم ولش میکردم گریه میکردخودمومیزدم الان به رفتارام فکرمیکنم خجالت میکشم فک کنم بخاطرافسردگی واین چیزاباشه دست خودادم نیس

خواهر من بچه دوماه کتک میزد ک چرا نمی خوابه بچش میزنه تا سر حد مرگ نمیدونم چرا اینجوری میکنه 

افسردگی داره حتما.گشنشه نمیخوابه.اگه شیر خواهرتو میخوره.بدون که کمه.حتما به متخصص اختلال خواب که همون پزشکای اطفال این تخصص دارن ببرش.واسه دختر من از بی کیفیتی و کم بودن شیرم بود نمیخوابید.و من هم افسره.واااای خواهرتو میفهمم.دریته خیلی بده کارش که کتک میزنه.ولی واقعا دست خودش نیست.ولی بگو پشیمون میشه

2706