2733
2734
عنوان

۳۹ سالمه اول آشنایی باید سنمو بگم ؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3821 بازدید | 189 پست
ببین من نمیتونم کسی که قبلا ازدواج داشته رو حتی برای دوستی و تایم موقت انتخاب کنم چه برسه به ازدواج& ...

فکرت عوض کن به نظرم چه احساس بدبختی؟بد بختی از این بالاتر که مرد سو استفاده ی مشت مسر هوس باز باشی؟؟ ببخشیدا بهت بر نخوره ۸ سالم ازت کوچیکترم ولی اینجوری با فرمول زندگی کردن درست نیست آدما رو بشناس طلاق مگه بدبختی ک تو میخای شریک بدبختیش شی الان طرف بعد ازدواج میفهمه با طرفش تفاهم نداره نمیخورن بهم.یا اکثرا طرف مقابل خیانت کرده چکار کنه بمونه و بسوزه و بسازه ؟ چون اسم طرفش تو شناسنامش گور بابای اسم و شناسنامه.اتفاقآ آدم شکست خورده قدر زندگی رو بهتر متوجه میشن بازم باید طرف بشناسی که چرا

من موقعیت شغلیم عالیه از اون نظر نگران نیستم الان بخاطر پول همه ادمو میخوان ولی کسی که عاشقت باشه خی ...

ن اینطوری ها هم نیست دوست داری به خاطر پول بخوادت؟ ولی همسایمون ۵۰ سالش پیر دختر کلی هم پول داره الان بیستر جذابیت زن براشون مهم مگر اینکه خیلی بدبخت و جل باشه ک واس پول بیاد جلو ک افتخار نیست واس زن چون عشق باید باشه البت هر کسی ی معیاری داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن اینطوری ها هم نیست دوست داری به خاطر پول بخوادت؟ ولی همسایمون ۵۰ سالش پیر دختر کلی هم پول داره الا ...

من دوس دارم واقعا خودمو بخوان😅۲۵ ۲۶ سالمه و چهرم هم خیلی خوبه ولی میترسم

هرچه تبر زدی مرا ،زخم نشد جوانه شد‌‌...

ترس طبیعی هست خوبم هست چارش هم تحقیق ،رفتن بیرون، تو چالش گذاشتنش ،عصبی کردن و برخورد دیدن،برخوردش با بقیه،دوست و رفیقاش،تیپ دوستاش 

2742
فکرت عوض کن به نظرم چه احساس بدبختی؟بد بختی از این بالاتر که مرد سو استفاده ی مشت مسر هوس باز باشی؟؟ ...

۶ سال ...  بعد مردی که قبلا شب عروسی و ماه عسل رو با کس دیگه تجربه کرده و با یه زن دیگه توی فامیلش چرخیده  از نظر من ازدواج باهاش چندش آوره   دلیل طلاقشم به من مربوط نمیشه  . من مشکل مالی ندارم ، دستمم تو جیب خودمه  کسایی میرن با این مردا ازدواج میکنن که مشکل مالی دارن یا قیافه جالبی ندارن یا هر دلیل دیگه ای ... در کل من حاضرم یک عمر بازیچه دست پسرا باشم و مجرد بمونم تا با مرد مطلقه ازدواج کنم . نظر من همینه  عوض هم نمیشه ...  هر کس یه سری استاندارد و معیار برای خودش داره . 

والا فکر کنم همه زود ازدواج کنند بهتر از این چت های مضخرف و این کلمه های زشته حالا اونی که تحصیل می‌ ...

چت کردن یا روابط نامناسب ربطی به ازدواج دیر یا زود نداره

ازدواج تو سن مناسب با آدم مناسب خوبه وگرنه باعث شکست و ...در نهایت بچه های بدون آینده مشخص میشه 

اگر آدم ازدواج هم نکنه مشکلی نیست

تاج شوهر داشتن سر کسی نمیذارن شوهر خوب خوبه

این نوع روابط هم با آدم مناسب به قصد ازدواج تو جامعه باب شده. نه با هر .....

روابط آزاد بدون خط قرمز و چارچوب هم غلط اندر غلط 

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷

من آخرین خواستگاری که راه دادم ۲۹ سالم بود  فهمیدم چون خونه دارم اومده جلو . فکر کن یارو خیلی خوش قیافه بود و ۲۶ سالش بود  توی خانوادشون بحث بود اینم به من نمیگفت.  باباش زنگ زده به دوستم که تو فامیلمون دختر ۲۰ ساله بهش میدن دست گذاشته روی دوست شما چون پولکیه پسر بی شرف من . بعد دوستم که معرفمون بود گفت تقصیر منه نباید میگفتم خونه خریدی . تازه اونجا فهمیدم چقدر پسرا میتونن کثیف باشن . من که رد کردم درجا رفت همون ۲۰ ساله رو گرفت.

من اون تایمی که ۳۰ سالم بود هیچکس بهم نمیگفت فیلر بزن  عکسهای اون موقع رو میبینم اعصابم خورد می ...

استارتر بین دکترا از کار راضی بودی؟ نازیلا مقدم ؟

.دوس دارم همسرم خوب شه معجزه شه و سنگای کلیه ش از بین بره و دیگه هیچوقت سنگ نسازه...
2738
۶ سال ...  بعد مردی که قبلا شب عروسی و ماه عسل رو با کس دیگه تجربه کرده و با یه زن دیگه توی فام ...

عزیزم نظر شما مخترم

ولی من مثل خودت کاااملا مستقلم

همه چی دارم با درامد عااالی

چهرمم خوبه و،هیکلم ک بیسته چون سالهاس ورزش میکنم

ولی مرد مطلقه رو به هیچ عنوان بد نمیدونم☺

همچین کیسی داشته باشم بهش فکر میکنم

واسه من اخلاق و اصالت و جنمش مهمه

گذشته اش خیررر

لطفا من را در تاپیک های اقتصادی تگ کنید  .
عزیزم نظر شما مخترم ولی من مثل خودت کاااملا مستقلم همه چی دارم با درامد عااالی چهرمم خوبه و،هیکلم ...

اینو یادت باشه هیچ زنی مرد خوب رو ول نمیکنه که گیر تو بیاد  توی ۹۵ درصد طلاقها مرد مقصره