2733
2734
عنوان

۳۹ سالمه اول آشنایی باید سنمو بگم ؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3821 بازدید | 189 پست
اسی کدوم شهری؟ منم هم سن تم و مثل تو ازدواجی نبودم

بوشهر عزیزم  ما کلا تو فامیلمون همه دنبال درس و خونه خریدن هستن بعد ازدواج  پسرامون محدوده ۴۰ ازدواج میکنن دخترا ۳۰   فامیل پدری   فامیل مادری زود ازدواج میکنن و همشون یه بار قبل ۳۰ طلاق میگیرن ازدواج مجدد میکنن

ینی چی معنی بدی نداشت؟ دیگه باید چه معنی ای داشته باشه که بد باشه؟  من پستم رو ادیت کردم که ...

حالا من این حرفشو زدم پای مستی  باید بیشتر بشناسمش  عجله ای ندارم برای آشنایی  نشد هم نشد

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بوشهر عزیزم  ما کلا تو فامیلمون همه دنبال درس و خونه خریدن هستن بعد ازدواج  پسرامون محدوده ...

ما تو فامیل مون معمولا تا 32 دیگه خانم ها ازدواج میکنن

من ولی ازدواجی نبودم 39 سالمه منم 

و مثل خودت زیبا و بیبی فیس البته من کار زیبایی نکردم 

من مشهدم تنها زندگی میکنم و شاغلم

گاهی نگران م که در اینده تنهایی اذیتم کنه 🙂

تصمیم گرفتم دوباره تو یک رشته دیگه م تحصیلات دانشگاهی م رو ادامه بدم

2731
خوب توی نت اینو نزده 

میلف فارسی نیست. چرا فارسی سرچ کردی؟ بعد هم همون صفحه ی ویکیپدیاش رو باز کن ببین خط دومش همین چیزیو نوشته که من گفتم. توی همین عکسی که فرستادی لینک دوم (که بازش هم کردی و خوندیش) هم همین عبارت رو نوشته. این که از این فرد خوشت اومده یه داستان دیگه ست. ولی معنی اصطلاحات و عباراتی که بین مردم هست رو که نمیتونید تغییر بدید.

ما تو فامیل مون معمولا تا 32 دیگه خانم ها ازدواج میکنن من ولی ازدواجی نبودم 39 سالمه منم  و م ...

مجردی ترس نداره  بچه ها بزرگ میشن میرن  بیشتر مردها هم خیانت میکنن  توی ۱۰ سال گذشته ۱۲ تا طلاق داشتیم تو فامیل ما که اصلا طلاق نبود  ازدواج ریسک زیادی داره  بچه هم بیاد رسما میشی پرستار و خدمتکار  من دوس ندارم 

حالا من این حرفشو زدم پای مستی  باید بیشتر بشناسمش  عجله ای ندارم برای آشنایی  نشد هم ...

اسی به نظر من اتفاقا خیلی گارد نگیر در مورد حرفش و واکنش نشون نده

بذار خود واقعی ش رو نشون بده در عین حال هوشمندانه مراقب خودت باش 

خوب که خودشو نشون داد که چی تو کله ش هست تصمیم بگبر

2738
ما تو فامیل مون معمولا تا 32 دیگه خانم ها ازدواج میکنن من ولی ازدواجی نبودم 39 سالمه منم  و م ...

من خودم چهرم خیلی خوبه ولی عاشق تارهای سفید توی موهامم سنی هم ندارم اتفاقا بور هم هستم ولی کلی موی سفید دارم قطعا بعدا چین و چروکهامو هم دوس دارم به نظرم شخصیت مهم تر از قیافست 

هرچه تبر زدی مرا ،زخم نشد جوانه شد‌‌...
میلف فارسی نیست. چرا فارسی سرچ کردی؟ بعد هم همون صفحه ی ویکیپدیاش رو باز کن ببین خط دومش همین چیزیو ...

اوه بازش کردم لعنت بهش 🤣  حالا اینو ندیده میگیرم  ولی کاش سنمو نگفته بودم اه 

2706