2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بله میشه رفت دانشگاه غیرانتفاعی شهریه رو خبر ندارم ولی از آزاد کمتره

وای واقعا کمتره ؟

من امسال کنکور دادم پشت کنکوری هم بودم ولی چشمم آب نمیخوره برا تیر هم میخونم ترمیم معدل هم میزنم اگه قبول نشم دوس دارم رشته ی حقوق بخونم ولی از شهریش میترسم بابامم گناه داره آخه 

هر ترم چند ماه میشه حدودا 

سال تحصیلی ب دوتا ترم تبدیل میشه ک هر ترم تقریبا چهار ماه اگ از اونایی ک زیاد ب دانشگاه رفتن اینا علاقه نداری پیام نور خیلی خوبه هم ب درسات میرسی هم کار می‌کنی 

سال تحصیلی ب دوتا ترم تبدیل میشه ک هر ترم تقریبا چهار ماه اگ از اونایی ک زیاد ب دانشگاه رفتن اینا عل ...

وای چقد خوبه اینجوری الان شما شاغلی؟ رشته دانشگاهیان حقوقه؟

2740
وای چقد خوبه اینجوری الان شما شاغلی؟ رشته دانشگاهیان حقوقه؟

من واسه خودم کار میکنم گردش میرم درسم میخونم واقن خیلی راحته خیلی ناراحتم چرا زودتر آشنا نشدم با پیام‌نور حتی عاشق رشتمم هستم منم حقوق میخونم 

اینم بگم اگ علاقه داری ب دانشگاه رفتن دوستای زیاد پیدا کردن اصن انتخاب خوبی نیس 

من واسه خودم کار میکنم گردش میرم درسم میخونم واقن خیلی راحته خیلی ناراحتم چرا زودتر آشنا نشدم با پیا ...

من دوس دارم هم درس بخونم هم کار کنم اینجوری خیلی بهتره

من واسه خودم کار میکنم گردش میرم درسم میخونم واقن خیلی راحته خیلی ناراحتم چرا زودتر آشنا نشدم با پیا ...

بعد ببخشید یه سوال دیگه حداقل چند سال باید درس خوند ؟ و اینکه آزمون استخدامی آموزش و پرورش هم داره

غیر انتفاعی حدودا ترمی چقد درمیاد

دقیق نمیدونم ولی هرچی هست از ازاد یکم کمتره زیاد تفاوت انچنانی نداره

بعدشم تو که هنوز تا کنکور تیر وقت داری 

شاید دولتی اوردی دیگه فکر هزینه نبودی

امضامو دیدی برای حاجتم دعا کن❤

بله ولی اگر قصدتون صرفا خوندن کارشناسی حقوقه در جریان باشید ارزش خاصی ندارن این دانشگاه‌ها برای رشته‌ی حقوق

بر خلاف تصور عموم که فکر می‌کنن هر کس با گرفتن مدرک وکیل و کارشناس حقوقی میشه.

ای تو امان هر بلا ما همه در امان تو✨
2706