2733
2734

به خودش میپیچه اینور و اونور میکنه خوابش نمیبره شیر میدم اب میدم ماساژ میدم فایده نداره انقد خوابش میاد که نگو اما نمیتونه بخوابه از چیه؟ گریه نمیکنه اصلا فقط اینورو اونور میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه اصلا نه من نه شوهرم نمیخونیم

لطفاً اگر اعتقاد ندارید به من و اعتقاداتم بی احترامی نکنید ، صرفا برای کمک به شما و بچه عرض میکنم ، محیط خونه نیاز به تخلیه انرژی های منفی داره ساعاتی که فرمودید حرکات شیاطین و برخی موارد این عالم بسیار زیاد میشه اگر توی محیط خونه هم سرشار باشه بچه های پاک و معصوم متوجه میشن و گریه و نا آرام میشن ، خواندن قرآن و صدای قرآن و نماز فرشته هارو دعوت میکنه و بچه ها آرامش بیشتری دارن

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2738
میتونم با گوشی قران بزارم براش

تاثیرش به اندازه ی زنده خوانی نیست ولی ان شاالله موثر باشخ

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی