2733
2734

از صبر کردن و سکوت خسته شدم هر چقد من سکوت میکنم انگار بدتر میشه انگار ترسی از چیزی نداره هی ب من گستاختر میشه بعد بااین همه صبر هیجا نمیگه من خوبم خب چ فایده ای داره سکوت من 

منم باید دوجا کارهایی ک می‌کنه رو بگم ب بقیه تا بترسه ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب چرا به خودش نمیگی؟؟ به جاری بگی که چی بشه... اگه جاریت آدم بدجنسی باشه قطعا لذت میبره از این که مادرشوهر داره آزارت میده  پس نمیره چیزی بگه بهش، اگر هم آدم خوب و خوش ذاتی باشه بازم حرف از این ور به اون ور نمی‌بره.   پس در هر صورت فایده خاصی نداره برات

تو خانواده مادرشوهر هرچی بگی حق رو به بزرگتر میدهند و براش توجیه دارن و هیچ کس نمیگه طفلی عروس .بلکه میگن چه عروس حساس کم طاقت و خام و.....

خانواده خودت طرفدارت میشن که سودی واست نداره 

شوهرتم از وسط جر میخوره

2740

اگه ناراحت میکنه در کمال احترام و آرامش حرفت رو مستقیم به خودش بزن

چرا بری پیش کس دیگه غیبت کنی که هم یک کلاغ چهل کلاغ بشه و هم الکی خودتو درگیر خاله زنم بازی و حرف ببر بیار کنی

همیشه مستقیم و بدون ترس بهش بگو بعد یه مدت خودش متوجه میشه زیاد نباید با شما کل کل کنه

اگه ناراحت میکنه در کمال احترام و آرامش حرفت رو مستقیم به خودش بزن چرا بری پیش کس دیگه غیبت کنی که ...

میره غیبت منو پیش مردم می‌کنه بعد ب فامیل میگ دعوتش نکنین خودم میگم بیان بعد مامیریم اونجا میبینیم ناهارو خوردن بعد میزبان میگه مادرشوهرت گف نمیاین ی کاری می‌کنه ما نیایم بعد ب مردم بگ اهل رفت و آمد نیس باهم بده و فلان ی کارای ریزی می‌کنه ک بگ گردن من نیس 

تو خانواده مادرشوهر هرچی بگی حق رو به بزرگتر میدهند و براش توجیه دارن و هیچ کس نمیگه طفلی عروس .بلکه ...

اون چون فامیلشونه و خبرها ب گوش مردم میرسه خیلی مواظب حرف زدنش هس پسر مجردم داره ک زن گیرش نیومده و از فامیل زن میخواد....

میره غیبت منو پیش مردم می‌کنه بعد ب فامیل میگ دعوتش نکنین خودم میگم بیان بعد مامیریم اونجا میبینیم ن ...

اگه من بودم همون جا تو جمع با صدای بلند که همه بشنون میگفتم ما اصلا نمیدونستیم برای صرف شام دعوت بودیم مادر جان متاسفانه به ما اطلاع نداده بودن همیشه این کار رو میکنن و مارو شرمنده ی میزبان میکنن

باور کن دیگه اینکار نمیکنه

اگه من بودم همون جا تو جمع با صدای بلند که همه بشنون میگفتم ما اصلا نمیدونستیم برای صرف شام دعو ...

اخ گفتی من دقیقا اینو بلدنیستم تولخظه شوک میشم...بعدا میگم کاش اینو میگفتم کاش فلان میکردم حالا منظورم از غیبت همینه میگم حداقل بگم فلان روز ک اینجوری شد ما گفته میایم نمیدونم چرا اینجوری گفته بود....درهمین حد

یا مثلاً مارو خونشون اینجوری اس ام آس میده دعوت می‌کنه برادرتو گفتم بیان ناهار میخواین شماهم بیاین...

خوب اگر بدونه مردم میفهمن واسش بده شاید احترام بهتری بزارن...

اینا کارای کوچیکه ها تلفنمونو ب خونشون وصل کرده بود همه حرفهای منو مامانمو گوش میداد.‌‌

خب چرا به خودش نمیگی؟؟ به جاری بگی که چی بشه... اگه جاریت آدم بدجنسی باشه قطعا لذت میبره از این که م ...

والا من ک چیزی بهش نگفتم باز منو میبینه میگ من می‌دونم تو داری چی می‌کشی اونجا...

2706