2737
2734
عنوان

سه ماهه پریود نشدم😭😭

149 بازدید | 21 پست

هنوز پریود نشدم شبا انقد استرس میگیرم انقد حالت تهوع و رفلاکس معده میگیرم حس میکنم دارم میمیرم هر کاری میکنم پریود نمیشم ازمایشمم دوبار۰/۹ بود پس چرا نمیشممم نه کیست دارم نه تنبلی ولی انقد شبا حالت تهوع میگیرم انقد دهنم بد مزه میشه واقعا عذاب میکشم حتی نمیتونم بخوابم به کسیم میگم جدیم نمیگیرع پروژسترون دوتا زدم پریود نشدم احتمال داره واسه استرس باشع دکترم میگه ازمایش خون منفی بارداری مطرح نیست انقد ک استرس دارم خودمم کلافه شدم تمرکز رو درسمم ندارم دیگه واقعا خسته شدم نمیدونم چیکار کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کنکوری هستی ؟

اگه هستی واقعا به خاطر استرسه 

من از شدت استرس سه ماه چهار ماه پریود نمیشدم 

تقریباً یه سال از کنکور 1402میگذره من تاااااازه یکم پریود هام داره خوب و منظم میشه 

منم هزار تا سونو و دکتر رفتم هیچی نیست فقط به خاطر استرسی که داری تحمل می‌کنی 

رابطه جنسی داشتی؟  مجردی؟

انال داشتم اره مجردم ۷ روز قبل پریود شدنم بود ک دیگه نشدم متاسفانه تو اون دوره حال روحیمم اصلا خوب نبود هم استرس هم مشکلات دیگه داشتم ک‌تصمیم اشتباه گرفتم الان اینم برام شده یه مشکل دیگه 

2740
کنکوری هستی ؟ اگه هستی واقعا به خاطر استرسه  من از شدت استرس سه ماه چهار ماه پریود نمیشدم&nbs ...

نه کنکوری نیستم ولی یع امتحان مهمتر از کنکور اون زمان داشتم برای زبان ک خب موکول شده به تابستون واسه اون استرس داشتم تو اون دوران رابطع انالم داشتم پریود نشدم استرسم بیشتر شد😭😭

والا دلیلشو نمی‌دونم ولی باردار نیستی دیگه با این همه آزمایش و سونو  یه دوستی داشتم بعضی وقتا ...

اخه تا حالا عقب ننداختم مرتب بود پریودام بعد رابطم اینحوری شد😭

منم از14بهمن، دگ پری، نشدم سونوی رحمی دادم تنبلی تخمدان خفیف داشتم ی هفته پیش دوتاامپول زدم هنونشدم خیلی ادم جوشی و استرسی هستم متاهلم دوبااز دادم منفی بوده دیگ خسته شدم از انتظارخیلی اعصابم خرابه😭😭😭

2706