2737
2734
عزیزم چه رازی گفتی  که انقدر استرس گرفتی اصلا به روی خودت نیار ‌که واست مهمه تهدیدت میکنه تا ...

ی رازی ک اگر فاش بشه کل خانواده ب هم می‌ریزه...همش پیش بینی میکنم ک در آینده چند نفرو می‌کشه ....وای خیلی حال بدی دارم استرس نمی‌دونم چیکار کنم از ی  طرف عذاب وجدان 

از ی طرف دلم براش میسوزه خیلی داغونه ...اصلا بدجوری موندم نمی‌دونم چیکار کنم خوبی هایی ک در حقم کرده

عزیزم مطمئنم تو هم در مقابل خوبی‌هاش خوبی کردی

ولی الان داره جفتک پرونی‌میکنه و شروع کرده به تهدید

و چون میدونه سنت کمه اینجوری میترسونتت

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ی رازی ک اگر فاش بشه کل خانواده ب هم می‌ریزه...همش پیش بینی میکنم ک در آینده چند نفرو می‌کشه ....وای ...

نگران نباش بهش بگو خانوادم تا آخرش پشتم هستن

حیف دوست داشتنی که ازش حرف‌میزدی ، مفت نمی‌ارزید

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."
عزیزم مطمئنم تو هم در مقابل خوبی‌هاش خوبی کردی ولی الان داره جفتک پرونی‌میکنه و شروع کرده به تهدید ...

ب نظرت دست بر میدارع؟ دیوونه شدم هرروز جنگ دعوا تو کل فامیل مامانم حاشیه درمورد من ک اینجور اونجوری خسته شدم اینم ول نمیکنه

2742
ب نظرت دست بر میدارع؟ دیوونه شدم هرروز جنگ دعوا تو کل فامیل مامانم حاشیه درمورد من ک اینجور اونجوری ...

محلش نزار اصلا یه مدت جایی فعال نباش

2740