2733
2734
عنوان

آرایش و مدل مو برای خواهر داماد ۳ میلیوووووون !

| مشاهده متن کامل بحث + 566 بازدید | 34 پست
زشت میشه آرایشگاه نرم که

ن بابا بروووووش

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖        الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742
عکس لباستو میشه بزاری  عکس ژورنالی هم باشه اکیه چه مدله تقریبا

هنوز دست خیاطه عزیزم ولی حتما میزارم دامنش پفی و دنباله داره نیم تنه بالاش یقه ۷ آستنش هم ازین مدلای خرم سلطانی!

دستت فقط توی جیب خودت باشه 
سوسو جان تویی  البته مهم دل خودته من خودم اهل ارایش زیاد و مدل مو زیاد نیستم سلیقه ها فرق داره ...

هنوز دست خیاطه عزیزم بعدا میزارم والا اینجا اگه نری شنیون نکنی میگن بی احترامی کردی!

دستت فقط توی جیب خودت باشه 
2738
درسته

اینهمه خرج لباس کردی پس برو ارایشگاه

شنیون فرحی ساده که خیلی شیک دیده میشه با یه آرایش لایت فک کنم شیک بشه

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
هنوز دست خیاطه عزیزم ولی حتما میزارم دامنش پفی و دنباله داره نیم تنه بالاش یقه ۷ آستنش هم ازین مدلای ...

اسی خودمونیما عین لباس عروس دادی بدوززن شیطون ☺️

تو فقط خودتو داری ، پَ  مراقب خودت باش ❤🌼
2706