2733
2734

پسرم نوزادی خیلی ملوس و خواستنی بود رفتم بازار بغلم بود. خیلیا نگاش میکردن. یه خانمی رد شد سه بار برگشت دوباره نگاش کرد. به یه روز نکشید مریض شد یک ماه بستری بود بچم. گوشت تنش آب شد.

خواهرشوهرمم خییییییلی بدچشمه. همه هم میدونن. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسرم نوزادی خیلی ملوس و خواستنی بود رفتم بازار بغلم بود. خیلیا نگاش میکردن. یه خانمی رد شد سه بار بر ...

والا ادم نمیدونه از شر این چشم زخم به کجا پناه ببرع😢

بعضیا چشمشون مثل خنجر میمونه لعنتیا  من گه میخوام بااون فرد قطع رابطه کنم دیگه با چشم نحصش داره ...

حالا منم یکی از فامیلای نزدیکم چشمش خیلی شوره قشنگ هربار حسرتمو میخوره زهرم میشه اون چیز،مثلا به خوشی هام حسرت بخوره خوشیم زهرم میشه به مهربونی شوهرم حسرت بخوره شوهرم باهام بد میشه

2731
2738
میدونسی بضی از کسایی که چشم زخم دارن میتونن ادمای خوبی باشن؟ یعنی قطعا اون ادم بدی نیست ولی اکثرا کس ...

چ ربطی ب دل سیاهی و حسودی داره بعضی چیزا واسع آدم شیرین میاد و چشش میزنع من هروقت داخل آینه نگاه میکنم خودم تو چشم خودم قشنگ و شیرین میام و خودمو چش میزنم 

خواهرم یه خونه خرید .کلی دکوری زد و چیز میزای آنتیک داشت.طرف اومد خونشون گفته وای چه خونه ای چه دکوری.دکور بعد رفتن همه شکسته ریخته پایین چینی کریستالا خرد خاکشیر.و بعد چند وقت ورشکستگی همسر و فروش خونه.به همین راحتی که خوندید.خواهرم بدبخت شد 

ما از شهرستان اومدیم مسافرت رفته بودیم از وقتی برگشتیم خودم شوهرم بچه هام مریض حالا اون هیچی با شوهرم دو هفته خونه جنگ و دعوا همش بهم میپریم در صورتیکه بی سابقه بوده .خالم چشم داره لامصب.پسرم نوزادی خیلی شیرین بود خیلی هر وقت از جمع مادرشوهر مینا برمیگشتیم مریض میشد مریضی های سنگین حالا بزرگ شد یکم از شیرینی درومده بخدا دیگه مثل قبل مریض نمیشه

2706