2737
2739
عنوان

مایع پشت گوش

38 بازدید | 3 پست

سلام دوستان پسرم رو بردم دکتر گوش و حلق و بینی  گفت پشت گوشش خلا و یه کم شنوایش کم شده ولی خوب میشه به اسپری دکونژستان داده و اسپری شستشو بینی 

اما کامل برطرف نشده به نظرتون چه کار کنم انتی بیوتیک بدم پسرم نزدیک سه هفته است ابریزش داره شبها به سختی نفس میکشه

دوبارع ببرش دکتر  

انتی ببوتیک رو باید دکتر بده

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم انتی بیوتیک خودم دارم بهش بدم اصلا یه روز خوب میشه یه روز بد دیگه بریدم میترسم درست میشه؟!

انتی ببوتیک هم خوبه بهش بده

انتی هیستامین هم بده

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
2728