2737
2734
عنوان

هیچوقت فکر نمی‌کردم حسرت گریه کردن به دلم بمونه

| مشاهده متن کامل بحث + 363 بازدید | 25 پست
ببین از سردرد احساس می کنم سکته کردم دستامم بی حس می شه

منم اینطوری میشم معمولاً 

_گفتند:داروی دل چیست؟                                                                       _گفت:از مردمان دور بودن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من موقع سردرد فقط ماساژ دوست دارم  عشقم ماساژه گردنم ماساژبدن سرمو و صورتمو  موهامومی کش ...

امیدوارم که زودتر خوب بشه💚

منم خیلی باهاش مشکل دارم هم میگرن عصبی دارم هم سینوزیت هم فشار هم حساسیت دیگه دارم میترکم😑

_گفتند:داروی دل چیست؟                                                                       _گفت:از مردمان دور بودن.
حتما  پستت سیوکردم  انشاءالله هرنوع بیماری ومرض خصوصا سردرد ازشماوهمه عزیزانتون دورباشه

عزیزم چقدر توی رنجی از سر درد که این مدلی دعام کردی 😍ممنونم ازت 🌹 ویژه دعا میکنم برات زودتر یه راهی براش پیدا کنی خوب بشی امیدوارم نتیجه بگیری 

یه عینک هایی هم هست یه چیزی حالت چسب طور داره میزنی به پیشونی یه دکمه روی عینک داره بر اساس شدت درد میزنی روش و سر درد رو مینشونه اونو تست کردی تا حالا ؟ 

من فقط چیزایی که برای میگرن شنیدم رو دارم میگم ان شاالله همون آب داغ نتیجه بده برات اگر دیدی آب داغ نتیجه میده به نظرم کرسی درست کن شبا پات رو زیر کرسی گرم نگه دار 

امیدوارم که زودتر خوب بشه💚 منم خیلی باهاش مشکل دارم هم میگرن عصبی دارم هم سینوزیت هم فشار هم حساسی ...

مرسی از دعای خوبت 

ولی فکرنکنم حالاحالامیگرن منورهاکنه ۱۰سالی هست داره منوعذاب می ده 

من زمستون سینوزیت اذرتم می کنه 

امیددترم مشکلاتتون یکب پس ازدزگری حل بشه

ما واسه مرگ دنیا امدیم

ولنتاین بود.پسره با رلش قرار میزاره تو خیابون همدیگرو ببینن،وقتی دختره میا پسره به رلش یه عروسک کادو میده .دختره ناراحت میشه پرتش میکنه وسط خیابون.انتطار داشت براش حلقه گرفته باشه.پسره با عجله میره عروسک رو بیاره که ماشین میزنه بهش و میمیره.سر خاکش دختره گریه میکرد همزمان که گریه میکرد عروسک تو دستش رو فشار میده میبنه صدا میده پارش میکنه و میبنیه یه حلقه داخلشه و اونجاس که میگن گاهی وقتا خیلی زود دیر میشه🚶‍♂️🖤
2740
عزیزم چقدر توی رنجی از سر درد که این مدلی دعام کردی 😍ممنونم ازت 🌹 ویژه دعا میکنم برات زودتر یه راه ...

نه والا تاحالا نشنیده بودم راجب این عینک برای درد 

حالا یه چیزمسخره بگم کلا نورشدیداذیتم می کنه محرک سردردا یه شب خیلی سرم دردمی کرد نصف شب عینک آفتابی زدم 😂گفتم یه دزدی بیاد منو ۳شب اینطورببینه می گه چه دیوونه ای این بشر😅😬

مرسی از دعای خوبت  ولی فکرنکنم حالاحالامیگرن منورهاکنه ۱۰سالی هست داره منوعذاب می ده  من ...

ممنونم ازتون🙏🏻💚

نه والا تاحالا نشنیده بودم راجب این عینک برای درد  حالا یه چیزمسخره بگم کلا نورشدیداذیتم می کن ...

آره درک میکنم منم سردرد میشم به نور حساس میشم حتما باید چشمامو محکم ببندم با روسری و بخوابم ،  ولی من سردرد میگرنی ندارم فقط چون اکثراً خیلی افت فشار دارم سردرد میشم