2737
2734

تنها چیزی که آرومم میکرد

میگرن عصبی دارم

بغض نکرده سردرد وحشتناکم شروع میشه دارم خفه میشم 

_گفتند:داروی دل چیست؟                                                                       _گفت:از مردمان دور بودن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من چند ماهیه نمیتونم گریه کنم..خیلی رو مخمه

با اینکه موقعیت پیش اومد گریه بکنم ،یعنی شرایطش پیش اومد ،چون عمه و مامانبزبرگم از دست دادم ،بازم نتونستم خالی بشم..

انگار چیزی ک قبلا ناراحتم میکرده اشکم در میاورد رو میبینم بی حسم نسبت بهش...

2731
ناراحتی داری که بخواب گریه کنی؟سعی کن چیزای شاد ببینی

الان دلم میخواد سبک شم 

_گفتند:داروی دل چیست؟                                                                       _گفت:از مردمان دور بودن.

یه جا دیدم می‌گفت وقتی میگرن عود می‌کنه یه تشت آب بردار و توش آب گرم بریز برو توش وایستا یه کتری آب جوش هم بگیر دستت به اون آب گرم هی اضافه کن تا جایی که برات قابل تحمله آب رو داغ کن جریان خون توی پا زیاد میشه و سریع سردرد میگرنی خوب میشه 

میخوای یه گریه مشتی بزن بر بدن بعد اینو تست کن خوب شدی که دعام می‌کنی خوب نشدی هم حداقل گریه کردی نظرت چیه ؟😁

ببین امروز خواب کامل داشتم  ژلوفن هم خوردم  فقط بخاطر یکم استرس تاشب ازسردردناله می کردم ...

آخه من مسکن هم نمی‌تونم بخورم که حساسیت دارویی دارم

همین الانش هم سر دردم شروع شده 🤦🏻‍♀️

2740
یه جا دیدم می‌گفت وقتی میگرن عود می‌کنه یه تشت آب بردار و توش آب گرم بریز برو توش وایستا یه کتری آب ...

همین الانش هم سردردم شروع شده اگر شدیدتر شد امتحانش می‌کنم 😅

یه جا دیدم می‌گفت وقتی میگرن عود می‌کنه یه تشت آب بردار و توش آب گرم بریز برو توش وایستا یه کتری آب ...

وای کاش زودتراینومی دیدم 

ببین از درد امروز حالم بهم می خورد 

ژلوفن خوردم شیاف گذاشتم خوابم کافی بود بازسردردداشتم

من چند ماهیه نمیتونم گریه کنم..خیلی رو مخمه با اینکه موقعیت پیش اومد گریه بکنم ،یعنی شرایطش پیش اوم ...

روحم درد می‌کنه به زور جلوی خودم رو گرفتم گریه نکنم سخته واقعاً و واقعاً رو مخه

وای نگوسردرد که تن وبدنم می لرزه😵‍💫😵‍💫

تن و بدن خودمم مبلرزه

2706