2733
2739
عنوان

کیا تو سن خیلی کم فشارخون دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 359 بازدید | 73 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم ۳۴ سالمه تازه فهمیدم فشارم بالا میره چند شب قبل دکتر رفته بودم رژیم بده بهم فشارم گرفت ۱۶ بود بد ...

قرص دادن؟باز شکرخدا بی علایمت 

^تیارا^ هستم👀لطفا منو تو تاپیکهای قرآنی صدا بزن💫💜از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣
2731
رفتم دکتر قلب چک کرد قرص کنکور داد

منم پرانول پیخورم واسه تپش

^تیارا^ هستم👀لطفا منو تو تاپیکهای قرآنی صدا بزن💫💜از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣
اگه شلی دریچه هست و خفیفه چیز خاصی نیس

دریچه میترال که چیز خاصی نیست اکثر خانما دارن

ولی به من گفتن برای دریچه تریکوسپید و ریوی و فشار خونم باید چکاپ بشم. البته خیلی شدید نیست منم اذیت نمیشم زیاد اما خب توی بارداری نفس به زور میکشیدم از اونجا مشخص شد 

۱۸ سالمه روزی دوتا پروپرانول میخورم برای من که از کنترل خارج شده بود تو عادی ترین حالت ۱۶ بود ، نم ...

عزیزم انشاالله مشکلتون هرچی زودتر برطرف شه

حال یک دل را اگر کردی خراب، آماده باش          اشک چشم دلشکسته، خانه ویران می کند
دریچه میترال که چیز خاصی نیست اکثر خانما دارن ولی به من گفتن برای دریچه تریکوسپید و ریوی و فشار خون ...

گلم شما که فشار خون دارین برای بارداری مشکلی نداشتین؟ چیکار کردین؟

حال یک دل را اگر کردی خراب، آماده باش          اشک چشم دلشکسته، خانه ویران می کند
2738
گلم شما که فشار خون دارین برای بارداری مشکلی نداشتین؟ چیکار کردین؟

نمیدونستم فشار خون دارم عزیزم 

باردار شدم موقع چکاپ های بارداری فهمیدم فشار خون دارم

اگر شما مشکل فشار خون دارید میتونید زیر نظر متخصص قلب باردار بشید مشکلی نداره

به من گفتن اگه قصد بارداری مجدد دارید بیاید داروتونو عوض کنم

نمیدونستم فشار خون دارم عزیزم  باردار شدم موقع چکاپ های بارداری فهمیدم فشار خون دارم اگر شما ...

راست میگی عزیزم همش میترسم میگم با این فشار نمیشه باردار شد.. باشه گلم.. ممنون از راهنماییت

راست میگی عزیزم همش میترسم میگم با این فشار نمیشه باردار شد.. باشه گلم.. ممنون از راهنماییت

نگران نباشید پزشک بهتر میتونه راهنماییتون کنه هزار تا راه حل وجود داره 

انشاالله که مشکل فشارتون حل بشه 

حتما به دکتر خوب و مجرب مراجعه کنید 

نگران نباشید پزشک بهتر میتونه راهنماییتون کنه هزار تا راه حل وجود داره  انشاالله که مشکل فشارت ...

باشه گلم.. ممنون .. انشاالله شماهم همیشه تنتون سالم باشه

من فشارم همش پایینه امروز ۱۰ رو ۶ بود بده ؟؟؟؟؟؟

نه عادیه

2706