2737
2739
عنوان

کیا تو سن خیلی کم فشارخون دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 359 بازدید | 73 پست
نههه همیشه خدا سرگیجه دارم بدنم می‌لرزه همش هم از فشار پایینه حاضرم فشارم بالا باشه ولی اینجوری نبا ...

من فشارم یه ذره بالاست حتی یه ذره اش هم بده 

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امیدوارم درست شه که فقط عذاب میکشممم

زینک خیلی اثرداره

^تیارا^ هستم👀لطفا منو تو تاپیکهای قرآنی صدا بزن💫💜از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣
2728
بله قرص میخورم آسپرین و یه داروی دیگه اسمشو یادم نمیاد چی بود فقط میخورم اسمشو فراموش کردم 😂

ان شاءالله کامل خوب شین

^تیارا^ هستم👀لطفا منو تو تاپیکهای قرآنی صدا بزن💫💜از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣
قرص نمیخودی دکتر نرفتی من لاغر.م منم نپش دارم پرانوا میخورم

دکتر رفتم

این قرص رو داد اما در کل می‌ره بالا

تپش قلبم که برام داستان شده ول کن نیست 

_گفتند:داروی دل چیست؟                                                                       _گفت:از مردمان دور بودن.
2738
دکتر رفتم این قرص رو داد اما در کل می‌ره بالا تپش قلبم که برام داستان شده ول کن نیست 

ببین من علت تپش وایه معدمه توام ححما همینی 

عزیزم قرص فشار میخوری؟ چند سالته؟ منم فشارم بالاست ولی میخوام بدون قرص کنترلش کنم نمیدونم چیکار کنم؟ ...

۱۸ سالمه

روزی دوتا پروپرانول میخورم

برای من که از کنترل خارج شده بود تو عادی ترین حالت ۱۶ بود ، نمک رو که گذاشتم کنار ۱۵ ۱۴ اینطوری بود تو عادی ترین حالت دیگه دیدن خیلی بالاست و تپش قلبمم خیلی زیاده پروپرانول دادن و گفتن برم متخصص قلب که اونم هنوز فرصت نشده یعنی حالشو ندارم دیگه

_گفتند:داروی دل چیست؟                                                                       _گفت:از مردمان دور بودن.
بله آسپرین و یه داروی دیگه برای فشار خون و تنظیم ضربان قلب اسمشون فراموش کردم یعینی دقت نمیکنم به جا ...

گلم انشاالله خدا بهتون سلامتی بده

حال یک دل را اگر کردی خراب، آماده باش          اشک چشم دلشکسته، خانه ویران می کند
2706