2733
2734

گلم میشه زگی بچت چه علایمی داره پسرمن دوسالشه خیلی بینیشومی ماله وهرازگاهی البته ن زیاد متلاهفته ای یکبار خروپف میکنه  وتوخواب انگارک بینیش گرفته اس اذیتش میکنه وهرشب نیس این علایم دکتر میگه شایدلوزه داره بایدعکس گرف

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
گلم میشه زگی بچت چه علایمی داره پسرمن دوسالشه خیلی بینیشومی ماله وهرازگاهی البته ن زیاد متلاهفته ای ...

دوساله که خیلی زوده برلی تشخیص لوزه ممکنه الرژی داشته باشه

بچه من ۷ سالشه

2740
علایمت چی بود عزیزم؟توی خواب نفست میگرفت؟

من خیلی تند تند مریض میشدم تو خواب ببخشید آب دهنم می‌ریخت نمیتونستم غذا اینارو خوب قورت بودم قرص میخوردم باید حتما ۴ قسمت میکردم بعد میخوردم لوزه سوم داشتم 

من خیلی تند تند مریض میشدم تو خواب ببخشید آب دهنم می‌ریخت نمیتونستم غذا اینارو خوب قورت بودم قرص میخ ...

تو دماغی هم حرف میزدم اه اه خیلی دوران بدی بود همیشه‌ی خدا مریض بودم واقعا بهترین لطفی که خونوادم در حقم کردن این بود که لوزه منو عمل کردن 🤣

بچه خواهرم 

سه سالشه .فعلا دارو 

اما اگه اکی نشد باید عمل کنه 😢 نهههه

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔
2706