2737
2734
قراره سخته بکشی و ی لحظه دلتنگ بشی میری زنگش بزنی یهو متوجه بشی دیگه نیست، و هیچی هم عین قبل نیست، و ...

من یه چیزی بگم 

تازه که رفته بود یه روز صبح گوشیم زنگ خورد اون ساعتا اون زنگ میزد بهم از خاب پریدم اصلا حواسم نبود که دیگه نیست جوشیمو زودی از زبر بارشتم برداشتم دیدم اصلا گوشیه من نیست و جوشی مادرم داره زنگ میخوره و اون رفته کلا 🙂 

میدونی خیلی بده مدت هاست میگذره ولی نگاه الان دیت کشیدم رو صورتم خیسه روزا همه زورمو میزنم که واسه ایندم تلاش کنم زور میزنم که گریه نکنم ولی مدت هاست هر شب تا صبح اشکام میریزن 🙂 

من ادم ضعیفی نیستما فقط خیلی باورش داشتم خیلی داره سخت میگذره برام 🙂

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اخ ک چقدر قشنگ درکم میکنی تموم حرفای دلمو زدی  الهی باتموم وجودشون تاوان بدن  من میدونم ...

سه ماه روز و شب کارم گریه بود تا دلت بخواد نفرین و لعنتش کردم اون حتی به خودشم گفتم که دعا میکنم روز خوش نبینی بهم خندید گفت برو باهمین حرفا خودتو اروم کن.. بره به درک، دلم میخواد ذهنمو پاک کنم، هرچند ازش متنفرم و دلم میخواد روز خوش نبینه اما ازخودم بدم میاد ک باز گاهی دلتنگ میشم و بی دلیل یهو یاد ی حرفش میافتم یه رفتارش لبخند میاد رولبم تا یادم میاد دیگه تموم شده  اشکم درمیاد.. خدا کمکمون کنه.. 

تو الان دلتنگ چیزی هستی که از اون آدم توی ذهنت ساختی، خود واقعیش رو ببینی میفهمی خیلی فرق کرده.

خیلی بده هم دلم میخاد بمیره تاوان بده 

هم دلتنگ میشم میخام دق کنم

از همه بدتر اینکه همه اون حسارو دیگ نمیتونم باکسی تجربه کنم

برای صبر و ارامش دلم دعاکنید 😔
2742
من یه چیزی بگم  تازه که رفته بود یه روز صبح گوشیم زنگ خورد اون ساعتا اون زنگ میزد بهم از خاب پ ...

میفهمم، گاهی اوقات صدتی ویبره گوشیمو حس میکردم، اصلا گوشیم زنگ نمیخورد، ولی این تو ناخوداگاهمونه دیگه، منم خیلی جنگیدم بااون حال داغون درس میخوندم.. امیدوارم هممون روزای روشنی رو تجربه کنیم و غم و غصه تموم بشه، همش یروز بشه ی خاطره و یه تجربه درس بگیریم، دفه ی بعد عاقلانه رفتار کنیم

سه ماه روز و شب کارم گریه بود تا دلت بخواد نفرین و لعنتش کردم اون حتی به خودشم گفتم که دعا میکنم روز ...

وای یاحسین چقدر شبیه منی انگار خود منی 

فکر میکردم فقط خودم اینجورم فکر میکردم دارم دیوونه میشم 

2740
میفهمم، گاهی اوقات صدتی ویبره گوشیمو حس میکردم، اصلا گوشیم زنگ نمیخورد، ولی این تو ناخوداگاهمونه دیگ ...

ولی من به دلیل ناجوانمردانه ای دارم این حسای بدو تحربه میکنم 

به این دلیل که حدومرز داشتم که نتونستم خیلی کارا انحام بدم 

من دلم از خدا هم گرفته چون قطعا نباید جواب این خصلت من این میبود 🙂

ایشالا  توی این مدت بهت پیام نداده زنگ نزده

چرا زنگ میزد امامن که میدونستم اون منو بخاطر چی میخواد، وقتی گفت ازدواج نه، خب منم واقعا ادمی نیستم ک هرروز بایکی خوش بگذرونم،خیلی احساسی ام ازطرفی دوستی های بی سروته اخه چ سودی داره، وقتی بدونی تهش میره و یه دختر دیگ میشه زن زندگیش، اصلا نمیتونم بگم خب دوستیم همین تفکر خیلیا همینه میگن دوستیم خوش میگذرونیم، من واقعاادمش نیستم. 

خدانکنه  اونم از عذاب وجدان بعد گذشت بیشتر از ده سال هنوز مجرده

هعی 

ادم از دو دقیقه بعدشم خبر نداره چه دنیای نامردیه

الهی خوشبخت ترین بشید دوتاتونم

چرا زنگ میزد امامن که میدونستم اون منو بخاطر چی میخواد، وقتی گفت ازدواج نه، خب منم واقعا ادمی نیستم ...

بقران ونگار خود منی

منم اولین ادم زندگیم بود بازور اومد تو زندگیم تا دوسال نزاشتم انگشتش ب انگشتم بخوره تد خیالم راحت شد ک ماله همیم و قصدش ازدواجه بعد پای تموم سختیاش موندم یه درصدم شک ب نشدن نداشتم گفتم حتی اگ کافرم باشه این کارو نمیکنه خودش داره میبینه چقدر براش عذاب میکشم موندم پاش فرستادمش سربازی ولی ادما خیلی خیلی بیرحم تر از اون چیزی هستن ک فکرشو میکردم 

2706