2733
2734
دلم میخاددبمیره تا با مردنش فراموش کنم وگرنه الان با نامزدش جلو چشام زندگی میکنن من هرثانیه میمیرم

حالا ارزوی مرگم نکن براش 

ایشالا فراموش میکنی سر خودتو خیلی شلوغ کن اهنگ شاد گوش بده 

قربونت برم الهی بمیرم برای دلت  حالا واقعا خوشبخت شد؟

زنش سرطان گرفت و مرد ... با دومی ازدواج کرد الان یه بچه داره ، با اینکه ازدواج کردم باز بهم زنگ میزنه و پیام میده ولی بلاکه گاهی می بینم 

دستت فقط توی جیب خودت باشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم چندین سال تا اون آدم واسم تموم بشه و اصلا بهش فک نکنم  و چیزی ک هست اگر یهو واست قطع ا ...

نه همه چی خوب بود موندم رفت دوسال سربازی با عذاب دوری و دلتنگیشو تحمل کردم بعدش موندم کار پیدا کرد همه چی داشت درست میشد یهو توی یروز تمومش کرد گف مامانم نمیزاره دوروز بعدشم زن گرف

برای صبر و ارامش دلم دعاکنید 😔
سه ساله اما هنوزم که هنوز کاراش یادم نرفته عشقش هم کم نشده خیلی کار های بد کرد باهام که حتی کسی با س ...

قربونت برم دور ازجونت 

چیشد که رفت تاوانشو نداد برنگشت؟

2731
حتی اگه با بهترین مرد دنیا هم ازدواج کنه اونو یادش نمیره هیچ وقت 

چرا بابا اونجوری ام نیست اون دیگه خیلی کمرنگ میشه تو ذهنش آدم تا تنهاست بیشتر یاد عشق سابق میمونه 

درخواست دوستی رد میکنم 

ماله من زن داشت نمیدونستم یعنی نامزد داشت شب عروسیشم بهم پیام میداد حتی...تموم شد با تهدیدای من به اینکه به زنت میگمو... سخته خیلی دلم براش یه ذره شده خیلی خوب بود همه چی برا من فرشته بود به همه چیم اهمیت میداد خانوادم زندگیم کارم درسم خوشحالیم ناراحتیم یه اخ میگفتم میمرد 

خدا منو ببخشه بعضی وقتا به این فکر میکنم کاش طلاق بگیرن کاش برگرده

2738
برای من پیش نیومده اما با تمام وجود میتونم درکت کنم چوو خودم روزی عاشق بودم وقتی با شوهرم دوست بودم ...

دوطرفه بود اون بیشتر گریه میکرد التماس میکرد 

من دوسال ب پاش موندم فرستادمش سربازی دوری و دلتنگی تحمل کردم هزاربار جون دادم پاش موندم همرو گذاشتم کنار براش پول دادم گشنه نباشه شارژشو میدادم باهاش پست دادم دوسال نخابیدم حتی وقتایی ک اون خواب بود نخابیدم بعدش موندم کار پیدا کرد اخرش یروز گف ک مامانش نمیزاره بامن باشه رفت دوروز بعدش مامانش زن گرفت براش مادرشم گفته بود که اون باباش نداره اون مادرش روانیه 

چرا بابا اونجوری ام نیست اون دیگه خیلی کمرنگ میشه تو ذهنش آدم تا تنهاست بیشتر یاد عشق سابق میمونه&nb ...

اگه عشقش واقعی باشه نمیشه فراموش وقتی با هرکار بدی که میکنه فراموش نمیشه پس با وارد شدن بهترین مرد دنیا هم فراموش نمیشه تجربه داشتم که میگم 

میفهمم عزیزم ولی سعی کن فراموشش کنی فقط بخاطر خودت تلاش کن ببخشیش و به عنوان یه تجربه بهش نگاه کنی ...

اجی هرثانیه دارم برای نامردی و حرفاشون میمیرم چجور میتونم ببخشم 

2706