2737
2739
عنوان

گربه

97 بازدید | 21 پست

قبل از اینکه باردار شم یه بچه گربه به سرپرستی قبول کردم اوایل خانه داریم هم بود ولی چون شب ها همسرم شب کار بود واقعا نیاز داشتم یه نفر باشه که من نترسم

تدی از همون بچه گی که با ما بود پسر خوبی بود من خیلی دوستش داشتم تو تمام لحظات زندگیم پیشم بود واقعا انگار من مادرشم و اون پسرم اینقدر دوستش داشتم تا اینکه من باردار شدم برعکس بقیه که گربه نازایی میاره یا وقتی بارداری حمله میکنه بهت تدی اصلا اینجوری نبود کلا گربه ارومی بود اونجا بود که  من زایمان کردم خودش رفت دیگه هم نیومد 

نمیتونسم نزدیکش بشم همش پیش بچه بودم 

خودش فهمید که تموم شده رفت 

۱۶ ماه از رفتنش گذشته بود که اومد ولی تو حیاط ما نه حیاط همسایه روبرویی زوزه میکشید کمک میخواست به همسرم میگفتم این تدیه پسرم برگشته میگه اگه هم باشه نمیتونی بخاطر آرتا پسرم بیاریش توی خونه گفتم خب تو حیاط میزارمش غذا و اب میزارم براش که خودش هم راحت باشه ولی از حرفی که من میزدم همسرم میگفت نه و من هر ثانیه صدای این بچه رو می‌شنیدم و نمی تونستم کاری بکنم 

از قضیه یک ماه گذشت الان صداش میاد ولی انگار داره میمیره به همسرم گفتم بزار برم ببینم کجاست حالش خوب نیست با تمام بی رحمی میگه بهتر 

انگار یادش نیست که چقدر برای این بچه زحمت میکشید 

هرچی هم اسمشو صدا میکنه بعد از ۱۶ ماه یادش نمیاد فقط سر و صدا میکنه . بو رو فهمیده که یه زمانی قلمروش اینجا بوده ولی بازم کامل نمیاد تو حیاط 

دیگه دارم میمیرم از این طرف بقیه فهمیدن اوناهم بی رحم شدن میگن بهتر دیگه بر نمیگرده از اینور من دارم میمیرم که کاری نمی تونم بکنم 

😐حالا ما بچه گربه بودیم با سوسیس میشدیم یا ماشین میزد بهمون از عمد, گربه ها هم شانس دارن

...What the fu                                                      

خب مگه همسرت بیست و چهار ساعته کنارته ؟ 

وقتی نیست برو یه سر بزن 

ضمنا شما زندانی که نیستی 

نظرتو بگو نمی‌دونم چرا بعضی خانمها آنقدر اجازه میدن شوهراشون بهشون بکن نکن بگن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گربه های ماهم یهو رفتن هردوشون بیشتر از یه ماهه که نیستن از تولدشون اینجا بودن یهو رفتن دل تنگشونم ولی اطرافیان میگن چه بهتر که رفتن

خالق یازان خطی خلایق پوزا بیلمز الله بیرینی قوزیا عالم ییخا بیلمز
2728
گربه های ماهم یهو رفتن هردوشون بیشتر از یه ماهه که نیستن از تولدشون اینجا بودن یهو رفتن دل تنگشونم و ...

هیع خواهر یه جوری میگن این حرف هارو انگار خودشون تر و خشکون میکردن 

هیع خواهر یه جوری میگن این حرف هارو انگار خودشون تر و خشکون میکردن 

اره اطرافیان ما از گربه و سگ خوششون نمیاد فقط میگن خوب شد که رف موهاشون میریخت مریض میشدین تو تابستون کثیف میکردن خونه رو و... 

گربه های ما فقط ۹ ماهشون بود🥺🥺

خالق یازان خطی خلایق پوزا بیلمز الله بیرینی قوزیا عالم ییخا بیلمز
خب مگه همسرت بیست و چهار ساعته کنارته ؟  وقتی نیست برو یه سر بزن  ضمنا شما زندانی که نیس ...

من از بعدش میترسم که پیداش کنم بیارمش بگه من یه هزاری هم خرج دیگه نمی کنم اخه از این اخلاق هم داره

2740
اره میگه من این و سیر نمیکنم 

مگه یه گربه چقدر میخوره ؟!؟! من خودم ده سال گربه داشتم 

همون غذای سفره رو میخورد 

کاش همسرت میفهمید که داشتن حیوون خونگی مستحب هست چون اگر بخواد بلایی برای یکی از اعضای خانواده پیش بیاد خدایی نکرده همون رسیدگی شما به اون حیوون جلوشو میگیره 

مگه یه گربه چقدر میخوره ؟!؟! من خودم ده سال گربه داشتم  همون غذای سفره رو میخورد  کاش هم ...

بازم منتی که می زاره روی مخه 

اره هم اون همم زمانی که ما گربه داشتیم هیچ خزنده ای طرف خونه ما نمی یومد تدی همرو شکار میکرد 

دیگه فردا میرم سروقتش کمکش میکنم 

حتی اگه منت هم بزاره دیگه بازم انجامش میدم 

مگه یه گربه چقدر میخوره ؟!؟! من خودم ده سال گربه داشتم  همون غذای سفره رو میخورد  کاش هم ...

رفتن خونه همسایه نبودن که هیچ راهی نیست برم از کناریش پرسیدم گفت رفتن مسافرت  پسرم داره میمیره درد میکشه من دیگه واقعا کاری نمی تونم بکنم دور حیاط حفاظ هم داره اگه نداشت راحت بود ولی با حفاظ سخته 

میگم آتیش نشانی کاری میتونه انجام بده؟

چکار کردی دیدی تدی رو

اول رفتم از بالای پشت بوم دیدمش صداش میکنم فقط خودشو لوس میکنه همسایه مون گفت همین خونه هه که نیستن تدی هم توشه تصادف کرده با تدی اونم اوردش تو حیاط بهشم نمیرسه خاک بر سر 

2706