2733
2734
عنوان

منم یه روز تو آسمون ها خواهم خندید

231 بازدید | 21 پست

به جای همه این دردهایی که کشیدم به جای همه غصه هایی که خوردم به جای همه گریه هایی که کردم

بعداز مرگم تو آسمون ها خواهم خندید

♥به روز مرگ چو تابوت من روان باشد♥

♥گمان ببر که مرا درد این جهان باشد♥

♥جنازه ام چو بینی مگو فراق فراق♥

♥که مرا وصال ملاقات آن زمان باشد♥

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹

کاش با خودم میاوردنت

چرا وقتی پیشت بودم همه چی فراموشم شد

چرا به مادرت نگفتم ناگفته های خودت رو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شاید برا این بود که خودت بگی 😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔

فقط مادرت میتونه کمکت کنه

لطفا برای سلامتی و فرج امام زمان صلواتی هدیه دهید 🙏🙏🙏    💚 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚                                   

اون مادر هست این حق رو ازش نگیر 

بزار آغوشش برات باز کنه وقتی دلت گرفته

ثودک عزیزم 😔😔😔😔😔

لطفا برای سلامتی و فرج امام زمان صلواتی هدیه دهید 🙏🙏🙏    💚 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚                                   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه اینا رو گفتم ولی بازم دلم روشن هست 

چون 

سبحان ربنا ان کان وعد ربنا لمفعولا

2728
کاش با خودم میاوردنت چرا وقتی پیشت بودم همه چی فراموشم شد چرا به مادرت نگفتم ناگفته های خودت رو؟؟؟ ...

اتفاقا اون شبی که کنار مامانم نشسته بودی و داشتی باهاش حرف میزدی گفتم نکنه یهو بهش بگی همه چیزو

ولی خب میشناختمت میدونستم بدون اجازه من اینکار  رو نمیکنی

ممنونم ازت

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
اون مادر هست این حق رو ازش نگیر  بزار آغوشش برات باز کنه وقتی دلت گرفته ثودک عزیزم 😔😔😔😔😔

لیلی جان من یه سردرد ساده بگیرم مامانم اینقدر جوشمیخوره ده بار زنگ میزنه ببینه بهتر شدم یا نه

آخه چطوری بهش بگم دوباره باید برم تو اتاق عمل😔

همه اینا رو گفتم ولی بازم دلم روشن هست  چون  سبحان ربنا ان کان وعد ربنا لمفعولا

خیلی وقته دلت روشنه

کاش زندگی من به روشنی دل تو بود

سلام

ان شاءالله که  سلامتی کامل حاصل بشه

اما جسارتا شعر یه اشتباهِ سهویِ تایپی داره

درستش اینه🙏:

♥به روز مرگ چو تابوت من روان باشد♥

♥گمان مبر که مرا درد این جهان باشد♥

♥جنازه ام چو بینی مگو فراق فراق♥

♥که مرا وصال ملاقات آن زمان باشد♥

2738
سلام ان شاءالله که  سلامتی کامل حاصل بشه اما جسارتا شعر یه اشتباهِ سهویِ تایپی داره درستش ای ...

سلام

ممنونم از توجه تون

اتفاقا اون شبی که کنار مامانم نشسته بودی و داشتی باهاش حرف میزدی گفتم نکنه یهو بهش بگی همه چیزو ولی ...

یادش بخیر 

دلم براتون تنگ شد 

چقد مامانت دوست دارم مثل خواهر بزرگترم باهاشون راحت بودم

ولی از اینکه نمیتونم کاری برات بکنم .......😔😔

لیلی جان من یه سردرد ساده بگیرم مامانم اینقدر جوشمیخوره ده بار زنگ میزنه ببینه بهتر شدم یا نه آخه چ ...

همه مادرها همین طوری ان این دلیل نمیشه بشون نگی

خیلی وقته دلت روشنه کاش زندگی من به روشنی دل تو بود

میشه عزیزم فقط کمی صبر کن و قدر خودت بدون

خودت که میدونی قران دل من راجع بهت روشن کرده 

وعده قران حق است چون قران سخن خداست

یادش بخیر  دلم براتون تنگ شد  چقد مامانت دوست دارم مثل خواهر بزرگترم باهاشون راحت بودم ...

مامانم و خواهرمم همش سراغت رو میگیرن عزیزم

هیچکس نمیتونه کاری برام بکنه پس خودتو اذیت نکن به زندگیت برس

2706