2737
2739

بچه ها من دوساله ناخنکارم 

۶ ماهه اومدم ی شهر دیگه ،،،ینی عملا مشتری هایی که جمع کرده بودم دیگه نیستن دوباره از صفر دارم مشتری جمع میکنم 

خلاصه تو این شهر خواهرم ارایشگاه داره اما موقعیت مکانیش خوب نیس از سالن اصلا جذب مشتری ندارم ،همش اینستا و دیوار ....

بنظرتون برم از سالن داخل شهر اجاره ای کار کنم خوبه یا همین پیش خواهرم؟؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببخشید میپرسم درکل درامد ناخونکاری چطوره؟ از ناخنکارخودم پرسیدم درست جواب نداد 

بد ... خیلی بد 

هرکسی پیجمو فالو کنه براش آیت الکرسی میخونم berkenail2023  هرکسی فالو کرد ریپلای کنه بخونم براش 💗🙏
من آموزش دیدم و بلدم ولی هنوز برای کار وسایلشو نگرفتم میخواستم بدونم اصلا درامدش خوبه که هزینه کنم و ...

با یه دو دوتا چهارتا ساده میفهمی اصلا به درد نمیخوره 

هرکسی پیجمو فالو کنه براش آیت الکرسی میخونم berkenail2023  هرکسی فالو کرد ریپلای کنه بخونم براش 💗🙏
2738
واقعا؟مرسی عزیزم

قربانت 

سوهانددستی پنجاه تومنه 

سر سوهان نرم دوتومن 

سر سوهان زبر دو تومنر

لیکوید وپودرم هست 

این برای یه مشتریه 

بعد میای درصد میدی 

کمر و گردن وچشم و دست و اصلا نمیصرفه 

الآنم که انقدرررر دست زیاد شده برای جذب مشتری هرکاری میکنن 

قربانت  سوهانددستی پنجاه تومنه  سر سوهان نرم دوتومن  سر سوهان زبر دو تومنر لیکوید ...

اخه جایی که خودم میرم سالن نیست به کسی درصد نمیده مشتریاشم زیادن برای همین فکرکردم همه همینطورن 

اخه جایی که خودم میرم سالن نیست به کسی درصد نمیده مشتریاشم زیادن برای همین فکرکردم همه همینطورن  ...

اولش باید سی چهل تومن خرید کنی 

من یه جا خواستم برم آموزش طرف گفت با پنج الی هفت ونیم میشه وسایل اولیتو بخری بعد که رفتم توش دیدم نه خیر نیپر ارزون کنده به درد نمیخوره باید اون گرونه که خوبتره رو بخرم 

چمیدونم یووی ضعیف خوب نیست چون لاک و باند می‌کنه 

و برو تا آخر 

از همه چیز باید عالی و برند بخری یکسال اول که نگم برات از جیب میزاری مواد میگیری تا مدل بزنی 

اگه مشتری قارچ بگیره می‌ره شکایت می‌کنه دیه میگیره (مخصوصا ک اولاش کارت خیلی هوا میگیره زود قارچ میشه )

بعد لاک ژل گرونه 

قلمت زود به زود خراب میشه 

باید هزینه کنی بری طراحی یادبگیر اصن داستانه