2737
2739
منظور از شرایط مالیه؟ من نقاشیم معمولیه یا بهتره بگم در حد اینکه از رو تصویر چیزای خیلی ساده بکشم م ...

خرید لوازمش چون خیلی بیش از حد گرون شدن یه بوم 10در 10 شده 100 تومن،اره میتونی چه با اینترنت چه با کلاس رفتن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تو ی شهرستان کوچیکم تایباد

تایباد خیلی هم کوچک نیست ، موسیقیتون که عالیه حتما هنرهای دیگه هم اساتید خوب پیدا میشه از جمله نقاشی 

البته اگر هدفتون کار هنری و حرفه ای ولی در حد سرگرمی و محدود همون کانون که گفتین هم خوبه 

به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 
اوووه.... پس هزینه هاش بالایه

آره تو یک سال همه قیمت‌ها رفت بالا تازه این قیمت‌ها که من میگم مارک و اینا نیست اگه بخوای مارک دار و اینا بخری که پولش دوبرابر اینه البته اگه بیشتر نباشه ،سیاه قلم و اینا هم مداداو برگه های گرونه

2728
تایباد خیلی هم کوچک نیست ، موسیقیتون که عالیه حتما هنرهای دیگه هم اساتید خوب پیدا میشه از جمله نقاشی ...

شما تایبادو میشناسین؟

کمتر کسیه ک اینحا رو بشناسه

شما اهل کجایین؟

خرید لوازمش چون خیلی بیش از حد گرون شدن یه بوم 10در 10 شده 100 تومن،اره میتونی چه با اینترنت چه با ک ...

😮😮😮 از کجا خرید میکنید عزیزم ؟! اینترنتی بخر قیمتهای مناسبتر هم هست یا اینکه بجای بوم از پارچه زیر سازی شده استفاده کن 

من مشهد ۳۰ در ۴۰ شرکتی حدود چهل و دستساز رو کمتر از صد میخرم 

به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 
شما تایبادو میشناسین؟ کمتر کسیه ک اینحا رو بشناسه شما اهل کجایین؟

مشهدی هستین؟

از تایپکاتون فهمیدم

اره خب موسیقی من زیاد شرتیطشو ندارم 

آره در حد همون سرگرمی

😮😮😮 از کجا خرید میکنید عزیزم ؟! اینترنتی بخر قیمتهای مناسبتر هم هست یا اینکه بجای بوم از پارچه زی ...

از لوازم تحریر نزدیک خونمون ،اصفهانم،تازه دوستامم که شهر های دیگن به من میگفتن چه قدر ارزون می‌خری این چیزارو

2738
مشهدی هستین؟ از تایپکاتون فهمیدم اره خب موسیقی من زیاد شرتیطشو ندارم  آره در حد همون سرگرمی

همون کانون که گفتین برو ایشالا استاد خوبی داشته باشه من با توجه به مشهد گفتم ممکن خوب نباشه ، با طراحی شروع کنی وسیله خاص و گرونی نیاز نیست ،کاغذ رو بصورت کیلویی بتونی پیدا کنی برای تمرین عالی هست و قیمت مناسب ، مداد هم قیمت زیادی نداره 

موفق باشی 🙏🌹

عزیزم شما نقاشی؟ من خیییییلی نقاشیم معمولی و نسبتا ضعیفه ولی کلا آدم با حوصله و جزئی نگری هستم میتو ...

بله من تدریس میکردم، میتونی عزیزم فقط اینکه طراحی خیلیییی مهمه