2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خوندن برای امتحان 😑😂

این جمله میمونه تا حماقتم رو فراموش نکنم !کاش میشد 🫀مو نشونت بدم تا ببینی چقدر تا ته وجودم ریشه کردی ولی نشد 🙃 دلم میخواد یه روزی خشممو روت خالی کنم ...تا دیروز همه جا اسم تو بود،یواش یواش همه چیز برعکس میشه 
2738

استرس

فکر کنکور و مشکلات و هزینه هاش

فکر مشکلات روحیم

فکر اسباب کشی و هزینه باربری 

فکر تصمیمی که گرفتم و بهش مطمئن نیستم

فکر کهیرم که یه هفته هست ولی کنم نیست و میترسم بدتر بشه 

فکر کسب درآمد 

کاش یه راهی بود میشد یه لحظه همه این فکر ها رو بزنم کنار فقط یه لحظه آروم باشم

_گفتند:داروی دل چیست؟                                                                       _گفت:از مردمان دور بودن.
ایشالا مردم از صب زری تو نمیدونی چه حال گندی دارم بهار چقد براش گریه کرد یاسی چقد گریه کرد کلا همه د ...

اشالاپ بهوش میاد دلم روشنه 

چ نسبتی با شما داره؟

زندگی جاریست،شایدم مادرشوهره😛
ایشالا مردم از صب زری تو نمیدونی چه حال گندی دارم بهار چقد براش گریه کرد یاسی چقد گریه کرد کلا همه د ...

میدونم عزیزم درکتون میکنم 🥺من خودم دلم گرفته 

ایشالا که خوب شه دوباره بیاد پیشمون

* همین‌که کاری به کار کسی ندارم،همین‌که سرم به زندگی خودم گرمه،همین‌که هرکی هرچی میگه با احترام ردش میکنم،همین‌که  دقیق میدونم پشت سرم چی میگذره ولی به روی خودم نمیارم،همین ها دلیل آرامش و قشنگیه زندگیمه🙂                                                                                                                               
من تو بارداری میزدم هردو میتونی بزنی من بعضی وقتا رون هم میزدم

من از دور ناف میترسم         پس خداروشکر خیالم راحت تر شد      دلم میخواد کلا بازو بزنم     دسترسی به دکترم هم فعلا ندارم که ازش بپرسم

2706