2737
2739

بالاخره کارم به جایی کشید که باید دارو بخورم .مث ابر بهار با یه حرف گریه میکنم ارتباط با شوهرمو که داغون همش بهش میپرسم و گریه میکنم صبرش به سر رسیده

قرار شده با مشورت پزشک دارو فلوکستین ۱۰بخورم البته فقط خانوادم می‌دونم به شوهرم و خانوادش هیچی نگفتم

خیلی ناراحتم کارم به اینجا کشید خیلی میخواستم خودش خوب شده نشد بدتر شد.اینم بگم روانشناسی شروع کردم جلسه اولمو رفتم بنظرتون خوب میشم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وا چراانقدر خودتوباختی مگه سرمامیخوری دارومصرف نمیکنی اینم همونه فقط به جای جسمت روانت بیمارشده 

من ۵سال مصرف کردم الانم نورتریپتیلین و پرانول میخورم هیشکیم اطلاعی نداره اتفاقا خیلیم خوبه چون دارو باعث میشه انرژیم بیشتر بشه روحیم بهترباشه

2731

بابا مادربزرگ من با ۷۰ سال سن میخوره دوست ۲۲ سالم هم میخوره دیگه این عمومیه بیخیال 

وقتی میمیرید                                                                        نمیفهمید که مرده اید ، ‌‌                                                    تحملش فقط برای دیگران سخت است….                                 بی شعور بودن هم مشابه                                                     همین وضعیت است!
وا چراانقدر خودتوباختی مگه سرمامیخوری دارومصرف نمیکنی اینم همونه فقط به جای جسمت روانت بیمارشده  ...

موقعی که مصرف میکردی حالتون بهتر شد؟من خیلی حالم بده یه چی بهم بگن ما روز گریه میکنم حتی ازم معذرت هم بخوان بازم گریه میکنم 

2738

من الان روزی سه تا فلوکستین ۲۰ میخورم که از فردا هفته ای یدونه فلوکستین ۹۰ ام بهش اضافه شد 

من چی بگم خواهر من باید برم بمیرم لابد 😐

میــخوام تیـمِ من شیـش هـیچ بِبَـره درسـت هَمـون موقـع که مال تو باخـت😉🤌🏻
اثر داشته براشون؟

آره خیلی خوبه 

وقتی میمیرید                                                                        نمیفهمید که مرده اید ، ‌‌                                                    تحملش فقط برای دیگران سخت است….                                 بی شعور بودن هم مشابه                                                     همین وضعیت است!

ببین باعث میشه همه چیو به یه ورت بگیری این حالت رو میده 

ببین باعث میشه همه چیو به یه ورت بگیری این حالت رو میده 

دنبال همینم بخدا من الان مشکل حادی ندارم دستم به دهنم میرسه نرسه هم سر میکنم ولی دچار خستگی روانی شدم همش ناراحتم گریه میکنم می‌خوام آرامش همسرم باشه بدتر میرم رو اعصابش اونم صبرش به سر رسیده میخام جوزی باشم بیخیالی طی کنم

اثر کرد برات؟من خیلی میترسم 

ترس نداره داروی ضد افسردگیه تازه من ۲۳ سالمه و اینهمه دارم میخورم 

اشتهات رو کم می‌کنه میل جنسیت رو به ششششششششششششششدت کاهش میده از پرخوری عصبی جلوگیری می‌کنه باعث کم شدن علائم پی ام اس میشه خون ریزی رو شدید می‌کنه به شدت خمیازه اوره مخصوصا ماه های اول مصرف خواب رو هم از سرت میپرونه نباید عصر به بعد بخوری 

اینا تجربیات من بود از این یکسالی که دارم میخورم 

میــخوام تیـمِ من شیـش هـیچ بِبَـره درسـت هَمـون موقـع که مال تو باخـت😉🤌🏻
2706