2737
2739
عنوان

کارای جاریم یعنی چی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 634 بازدید | 36 پست
خوب هروقت منو میبینه میگه .. منم شوهرم برام میخره اما روم نمیشه بگم چون این چیزا عادیه ک میخره گفتن ...

بعضیا این مدلین. کلا اهل پز دادنن. حالا هر کدوم ی جور. منم ی جاریم همینه. باز این پز شوهرشو میده، جاری من پز فک و فامیلاشو میده‌. پوفففف. چند ترم کلاس زبان رفته بود داشت ما رو پاره میکرد. میگفت دیپلم زبان دارم. حالا من زبانم تقریبا خوبه‌، دیگه چند بار سر این قضیه ضایع شد از پز دادن توو این مسئله کشید کنار. 

آدم چشم و دل سیر باشه از این پزا نمیده. منم واقعا از پز دادن خجالتم میاد. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلا یه چیزی میگم بهت تا آخر عمرت حرفم یادت بمونه باهاش صمیمی نشو و بزار احترامتون بینتون بمونه اون ا ...

امان از این جاریا. منم معتقدم پیش جاری یک کلمه نباید حرف زد. خوب بگی بد بگی باز همونی که دوس دارنو برداست میکنن و میرن کف دست فامیل شوهر میذارن. ایشالا همه اونایی که این کارو میکنن روو سیاه شن

2728
امان از این جاریا. منم معتقدم پیش جاری یک کلمه نباید حرف زد. خوب بگی بد بگی باز همونی که دوس دارنو ب ...

واقعا نمیدونم‌چ کنم همش میشینه جفتم پچ پچ میکنه خپاهر شوهرمم ب شوهرم گفته ب زنت بگو با زن داداشت صمیمی نشه حرف ببر بیاره

اگه اینجوریه اصلا حرف نزن‌ پیشش. اصلنا. حتی از خوبی شوهرت هم نگو. فقط گوش کن. من خیلی محافظه کارم توو حرف زدن ولی بازم زخم خوردم. اگه طرفت بدجنس یا مثل جاری من حسود و نادون باشه از هیچی برات حرف در میارن‌. از هیچیا. آخرش رو سیاهیش واسه خودشونه‌. این جور آدما اینقد توو فکرشون باهات توو رقابت و جنگن که ی جا ناخواسته تفکراتشونو به زبون میارن و همه رو حیرت زده میکنن. 

اگه اینجوریه اصلا حرف نزن‌ پیشش. اصلنا. حتی از خوبی شوهرت هم نگو. فقط گوش کن. من خیلی محافظه کارم تو ...

اره منم نمیخام باش صمیمی بشم خودش همش میاد بام حرف میزنه حالم بهم میزنه .. خواهرا شوهرمم ب شوهزم گفتن زنت با این صمیمی نشه اهل حرف ببر بیاره