2733
2739
عنوان

کارای جاریم یعنی چی؟

634 بازدید | 36 پست

من سه ماهه عقدم جاریم ۱۵ سال ازم بزرگتره شوهرش کلا وضع خوبی داره شوهر منم وضعش بد نیست کلا خانوادتا پولدارن ... داستان ازین قراره جاریم همش جلوم میگ من همه میگن پوستت خوبه همه میگن جوون موندی همه فلان .. یا شوهرم فلان چیزو برام از دبی اورد فللن چیز از فلان جا خرید .. همچین لباسی خرید برام همچین کرمی برام اورد ..  یا شوهرم فلان ماشین داشت .. همش پز میده .. من خودم بابام وضعش متوسطه پدر خودشم هم سطح خودم و پایینتر .. ولی دلیل این همه پز دادن از قیافش و کارای شوهرش نمیفهمم منظورش چیه؟ یعنی همه صحبتاش همینه ..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
ب خدا اینا حرفای عادی هر زنه ها خوبه از بدبختی ها بگه چه بهتر 

خوب هروقت منو میبینه میگه .. منم شوهرم برام میخره اما روم نمیشه بگم چون این چیزا عادیه ک میخره گفتن ندارن

خوب هروقت منو میبینه میگه .. منم شوهرم برام میخره اما روم نمیشه بگم چون این چیزا عادیه ک میخره گفتن ...

اخلاقشه همه ک مثل هم نیستند بکو مبارکت باشه تمام 

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             

هیچی عزیزم اون ادم خودشو پاینترازتو میدونه واعتنادبنفس نداره و همیشه میخادبااین حرفا نشون بده ک اونه که بالاترازتوعه وعقده دیده شدن داره ماهم ی بنده خدایی توفامیل داریم یهو میبینی نشیتیم میگه کفش چه گرون شده برای بچم کفش خریدم سه ملیون،یا میگه بچمو بردم کلاس موسیقی جودو خوشنویسی ده تاکلاس ردیف میکنه برات

2706