2733
2734
من ۱۰۰۰ تا میگم ب نیت پیدا شدن طلاهام🤲😔

یه خانمی بود تو نی نی سایت پلاک طلاشو گم کرده بود با خوندن دعا همون موقع پیدا کرد دعایی از آیت اله بهجت و آیت اله کفعمی بزن تو نت حتما میاد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یه خانمی بود تو نی نی سایت پلاک طلاشو گم کرده بود با خوندن دعا همون موقع پیدا کرد دعایی از آیت اله ب ...

هر چی دعا بگی خوندم تو نت یا کتاب دعاها،،حتی نمازش رو هم خوندم خیلی هم نذر کردم ولی هنوز ک نتیجه ای نگرفتم😔

یابن الحسن روحی فداک❤متی ترانا و نراک🥺
من ۱۰۰۰ تا میگم ب نیت پیدا شدن طلاهام🤲😔

آبجی من هرچی گم میکنم با دعای معرج پیدا میشه، شماهم امتحان کن اگه ندزدیده باشن پیدا میشه حتما

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺
هر چی دعا بگی خوندم تو نت یا کتاب دعاها،،حتی نمازش رو هم خوندم خیلی هم نذر کردم ولی هنوز ک نتیجه ای ...

حتما دزدیدن دیگه

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺
2738

۱۴ تا

💙عضو گروه آبی💙۱۶/11/140۲👣وزن اولیه ۷۱🌀هدف اول 68🐾هدف نهایی60✈️خیلی برام دعا کنید از چشم و زبان بد به دور باشیم اطرافیان اذیتمون میکنن دعامون کنید مارو رها کنن و دست از سر زندگیم بردارن و دوستمون داشته باشن💙کارهمسرم درست بشه💙سلامتیمون💙عاقبت بخیر شدن بچه هام💙
آبجی من هرچی گم میکنم با دعای معرج پیدا میشه، شماهم امتحان کن اگه ندزدیده باشن پیدا میشه حتما

دعای معراج؟

از اونجایی ک همیشه طلاهامو یه جا میزاشتم داره کم کم مطمین میشم که کسی برداشته،چون قشنگ رو دست بود 😔

دعای معراجم میخونم پیدا بشه دعات‌میکنم🤲

یابن الحسن روحی فداک❤متی ترانا و نراک🥺
2706