2733
2734

فکر کن یه چراغ جادو داشتی حاضر بودی همه ی مردم جهان بهش دست بزنند و آرزوهاشون برآورده بشه ؟ یا فقط اجازه میدادی یکسری افراد خاص به چراغت دست بزنند ؟

فرض کنید کلی پول بی نهایت دارید حاضر هستید بدید دشمن تون و سایر مردم جهان استفاده کنند ؟

نی نی یار حذف تاپیک2 ⬅️ niniyar_1 🟧 نی نی یار شب ⬅️ niniyar_2 🟥 نی نی یار 3 ⬅️ niniyar_3 🟪 نی نی یار پنج ⬅️ niniyar_5 .🌸 نی نی یار یک با تگ جایی نمیاد فقط حذف تاپیک خصوصی هست .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه نمیدم

مادر بزرگم آلزایمر گرفت:) یه روز عکس عروسی خودشو روی دیوار دید گفت این کیه آرش منو بغل کرده 🥲 مادر بزرگم خودشو فراموش کرده ولی پدر بزرگم نه  عشق همینه آدم خودشو فراموش می کنه ولی عشق شو نههه🖤🖤🖤🥀لیلی که شدی حرف مرا می فهمی 🖤 مجنون تموم غصه ها نامرده 🥀                             کاربر قدیمی هستم😜 خدااااا میشه من و عشقم به آرزو های قشنگ مون برسونی🤲❤

ای غول ظاهر شو

غول:ارباب ارزو کنید 

ارباب:تمام مردم جهان را دیلیت بزن و حذف کن

غول:انجام شد

😐😈

...What the fu                                                      

اره.

هیچ وقت بدرد نمیخوره تنهایی شاد باشی.

فکر کن بنز سوارشی بری تو خیابون هیچ خنده ای نبینی،ببینی همه ناراحتن ، جوونا هیچی ندارن پدرا شرمنده ان.

دیگه خجالت میکشی ماشینتو بیاری بیرون.

2738
چراغ جادو اگه بدون محدودیت ارزو رو برآورده میکرد اره به همه میدادمش  اگه پول داشتم به همهههههه ...

پس الان یعنی همه ی ترفندهای موفقیت رو به دوست و دشمنان میگی ؟

نی نی یار حذف تاپیک2 ⬅️ niniyar_1 🟧 نی نی یار شب ⬅️ niniyar_2 🟥 نی نی یار 3 ⬅️ niniyar_3 🟪 نی نی یار پنج ⬅️ niniyar_5 .🌸 نی نی یار یک با تگ جایی نمیاد فقط حذف تاپیک خصوصی هست .

نه دیگه اگه قرار بود ترفندو بگم اون موقع هم پولو نمیدادم راه دراوردنشو بهشون میگفتم😂😂

شوخی کردم کلا ادمیم که ازم سوالی کنن راستشو میگم پیچوندن بلد نیستم

اره. هیچ وقت بدرد نمیخوره تنهایی شاد باشی. فکر کن بنز سوارشی بری تو خیابون هیچ خنده ای نبینی،بب ...

صد درصد ب همه میدادم من هر شب واسه همه مردم دنیا دعا میکنم ک خوب زندگی کنن مگ چی از من کم میشه؟

اگ اونا بدمو نخان میگم 

خب دشمن که بدون میخواد چند پست قبل تر گفتی چراغ جادو رو حاضری به دشمنان بدی  

2706