2733
2734

این شخص بیماره،مشکل روانی حاد داره،توهمیه،بی عفت کلامه ،همه چیز

در حدی که ی شب الکی الکی رفت درخونه همسایشون و داد وبیداد کرد و ب دختراشون فحش ناموس داد و گفت دختراتون خرابن، در حالی که اصلا کاری ب این نداشتن 

حالا دیشب توهم برش داشته و ب مامانم تهمت زده که تو با پیرمرد همسایه رابطه داشتی، معلوم نیس توهمش ب چه حد بوده ک چنین حرفی زده،پیرمرد ۷۰ سالشه و چند وقته کلا تو آی سیو بستریه 

بعدم مارو از خونه بیرون کرد و برش داشت برد تهران گفت میخام برم پزشکی قانونی ثابت کنم و تا چند هفته هم برنمیگردونم،زنگم نزنین 

دارم دق میکنم،فقط چند ثانیه تونستم با مامانم حرف بزنم میگف دیوانه شده همش میگه میکشمت ، خیلی میترسم توروخدا ی راهی پیش پام بزارین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب زنگ بزن پلیس

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و تو👩‍❤️‍👨و ثمره ی عشقمون🥹💗               «یه دختر ناناز قراره تا چند ماه دیگه مهمون خونمون شه😍✨👧🏻»                                                                            گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین...خانه آباد شدم خانه ات آباد "حسین":)🌱_اباعبدالله❤
2740
2706