2733
2739
عنوان

بنظرتون اشتباه کردم؟؟؟

58 بازدید | 5 پست

دوست پسرم یبار پارسال تو شرایط بدی بود با خانوادشم دعوا کرده بود بهش پول دادم ی تومن ولی دوماه کشید پس نمیداد آخر سر گفتم بهم پس بده لازم دارم تا بهم داد پولمو ولی بعدش ازش پول خواستم اونم داد در حد ۵۰۰ اینا بعد هر چقدر گفتم بهت برگردونم نمیگرفت تا اینکه انقدر گفتم تا شماره کارت داد و براش زدم و همین چند روز پیش فهمیدم ی گرفتاری داره خودش نگفت من گفتم ۴ تومن دارم بهت میدم هر وقت طلبتو گرفتی بهم‌برگردون اونم کلی تشکر کرد و  گفت یارو آخر ماه میخواد پولمو بده  یعنی پس میده ؟؟؟؟ یکم‌استرس پولمو دارم

پادشاه قلمرو خودت باش حتی اگر قلمروت به اندازه عرض شانه هایت باشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی بگم والا اسی . منکه دوس پسر داشتم و الانم نامزدیم تا امروز ی گرون پول ندادم بهش  همیشه اون ک ...

خب عزیزم‌شرایط آدما فرق میکنه خدا هیچ مردی رو بی پول نکنه کی خوشش میاد از کسی پول قرض بگیره اونم این پسری که من‌میشناسمش 

2728
خب عزیزم‌شرایط آدما فرق میکنه خدا هیچ مردی رو بی پول نکنه کی خوشش میاد از کسی پول قرض بگیره اونم این ...

ولی من بازم میگم ک قبل اینکه بینتون چیزی رسمی بشع نباید ب طرف رو داد.چون فردا با چ سند مدرکی میخوای پولت بگیری

ولی من بازم میگم ک قبل اینکه بینتون چیزی رسمی بشع نباید ب طرف رو داد.چون فردا با چ سند مدرکی میخوای ...

سند و مدرک زیاده بیخیال