2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

بعضیا بخاطر ذات خراب و بعضیا بخاطر کمبود.

دومی رو شاید بشه بخشید و فرصت داد.

ولی اولی رو به هیچ عنوان نباید بخشید چون بازم تکرار میکنند.

یک عدد دانشجوی ارشد روانشناسی هستم و خیلی خوشحال میشم وقتی میتونم تو یه سری مسائل و مشکلات کمکتون کنم و بهتون مشاوره بدم🥰ولی متاسفانه واسه زندگی خودم نمیتونم روانشناس خوبی باشم و به کمک و راهنمایی‌های بقیه نیاز دارم😔چندوقتیه خیلی حالم بده اصلا نمیدونم یهو چیشد که اینجوری شد فقط میدونم دیگه نمیتونم از ته دلم شاد باشم و بخندم…تو بدترین دوران زندگیم گیر افتادم و تو اوج جوونیم دارم پیر میشم…لطفا واسه رو به راه شدن زندگیم برام صلوات بفرستید و دعام کنید دوستان😭🙏

خیانت مرد به زن اغلب اوقات به ذات اون مرد و نحوه ی تربیتش بستگی داره،خیانت زن هم دلیلش یا بی پولیه یا کمبود محبت و تخیل میکنه فکر میکنه مردایه دیگه بهتر از شوهرشن و میره سمت خیانت

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه😠😏😠 سایت ارث باباهاتون نیست هرکسی آزاده عقیدشو بیان کنه اگه ریپ کردی گزارش میخوری
اینا توجیه ادماست  گرم مزاجی نیست بیمار جنسی بودن بعضیا دلشون تنوع میخاد و هول هستن

هیچ ربطی به هم ندارن 

من میشناسم آقایی رو که خیلی موجهه و خب نیاز داره ولی زنش سرده و کلا چیزی به اسم نیازی جنسی نداره و خیلی کم سمت شوهرش می‌ره و حس میکنم اخرای زندگیشونه چون آقا بشدت رو این موضوع حساسه

هرکاری خواستی بکنی هر چیزی خواستی بگی،خدا رو در نظر بگیر
هیچ ربطی به هم ندارن  من میشناسم آقایی رو که خیلی موجهه و خب نیاز داره ولی زنش سرده و کلا چیزی ...

اگر اون میاد همچنین چیزی رو برای بقیه بازگو می‌کنه من به موجه بودنش شک میکنم 

این موضوع فقط باید بین اون دونفر باشه 

و اگر مشکل اینچنینی هست باید ببردشون دکتر شاید درمان بشن 

2706