2737
2734
عنوان

کیا متاهلن ولی خیلی فکر خانواده خودشونو میکنن؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 525 بازدید | 46 پست

مگه نمیگن وقتی ازدواج میکنیدنبایدبه خانواده خودتون فکرکنید. دخترهاحق ندارن. خانواده شوهر تکیه گاه آدم میشه اگه نباشه آدم بی ااصالته. من دیگه پوکیدم. ازدست سرکوبهای خانواده شوهر. ونداشتن توانایی 

من اینجوری ام .خدای نکرده یکیشون مریضشه دیووونه میشم نمیتونم هیچکی غیر خانواده ام از ته قلبم دوست دا ...

دقیقا منم بچه ندارم.با اینک تو زندگی متاهلی مشکل خاصی ندارم ولی از اینک انقد ب بقیه فک میکنم احساس بدبختی دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من عزیزم من یعنی خانواده ام برن مهمانی ،مسافرت،چیزی بخرند من هم خیلی خوشحال میشم ولی اونا کوچک تری ...

خوبه تنها نیستم.جدا از اینا پدرم مریضه و کار نمیکنه برادرم هیلی عصبیه بیچاره مادرم دلم براش کبابع و کاری از دستم بر نمیاد

2742
2740

من هم همینطور

دلم دلم دلم 🙂

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
من انقد زنگ میزنم ک خودمم خسته میشم

😭🥺درکت میکنم...من هی داداش مجردم زنگ میرنم میگم نکنه اتفاقی بیفته ب متاهلا زیاد زنگ نمیزنم ک باعث مزاحمت نشم اما مرتب احوالشون رو میپرسم همش دل تو دلم نییت مبگم ناخوش نباشن 

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
بچه اولم. یکساله عروسی کردم توی ظاهر نشون نمیدم ولی واقعا از فکرشون بیرون نمیام داعم میرم و حس میکنم ...

تو زندگی به جایی می‌رسی که از شدت فشار و سختی فقط و فقط بفکر خودت و ایندتی 

هنوز یه سال گذشته فقط .پنج سال دیگه می‌بینمت 

هرکاری خواستی بکنی هر چیزی خواستی بگی،خدا رو در نظر بگیر

عزیزم کاملا طبیعی هست فقط نباید خیلی روحیه ت رو داغون کنی باید سعی کنی تا جایی که می تونی کمک شون کنی چه فکری چه مالی

خدا برات نگهشون داره

منم تا بابام بود غصه نداشتم الان همیشه دوست دارم برای مامانم عمرم رو بدم چه برسه مال و ثروت. البته شکر خدا وضعش بد نیس

اما همش میگم نکنه لازم داشته باشه نگه

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان   هی چرخ بزن در من و دل را بتکان   این هم نفسی چه حس و حالی دارد    در پیکر من دو قلب دارد ضربان
2706