2733
2739

دو بار در سالهای مختلف پیش اومده یکبار نزدیک در آموزشگاه یکبارم خونه ی دوستم منتظر ایستاده بودم از بی حوصلگی و بیکاری چشمم افتاد به بچه ی مردم ، زل زدم به بچه ی مردم آخه بچه دوست دارم نازند بعد از اونور مادر بچه اومده با یه لحن بد و تمسخرامیز عین دیوونه ها طوریکه به من تیکه بندازه به بچه ۳.۴ ساله گفت فلانی بدوووو بیا خونه بیا بیا بدو بدو بدو 🤣🤣🤣🤣🤣

انگار که من بچه دزدم!!!! 💔💔💔💔💔💔

حتی اون خانم ۴۰ ساله چند روز بعد عین دیوونه ها دم در خونه ی دوستم منتظر من نشسته بود باز دیوونه گیری دراورد هی الکی با تمسخر می‌گفت بدو بدو برو خونه وای برو خونه 🤣🤣🤣🤣

نی نی یار حذف تاپیک2 ⬅️ niniyar_1 🟧 نی نی یار شب ⬅️ niniyar_2 🟥 نی نی یار 3 ⬅️ niniyar_3 🟪 نی نی یار پنج ⬅️ niniyar_5 .🌸 نی نی یار یک با تگ جایی نمیاد فقط حذف تاپیک خصوصی هست .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکرمیکنه چشمت شوره و وقتی با حسرت نگاه میکنی دودمانشون به باد میره

شاید فکر کردند من دزدم 

چون مادر و بچه رو هی نگاه کردم 

چقدر مردم پست اند خاک دو عالم تو سرشون کنند 

نی نی یار حذف تاپیک2 ⬅️ niniyar_1 🟧 نی نی یار شب ⬅️ niniyar_2 🟥 نی نی یار 3 ⬅️ niniyar_3 🟪 نی نی یار پنج ⬅️ niniyar_5 .🌸 نی نی یار یک با تگ جایی نمیاد فقط حذف تاپیک خصوصی هست .
2731
فکرمیکنه چشمت شوره و وقتی با حسرت نگاه میکنی دودمانشون به باد میره

آخه رفتار زیادی و افراطی بد بود 

اونعا غریبهاین ک دیگه نمیبینیشون! حالا من با این فامیلای ابله چیکارکنم هرچی از دهنش ون میاد میگن&nb ...

با فامیل لجبازی که درست بشو نیستند قطع رابطه کن 

2740