2737
2739
عنوان

وام ازدواج🏃‍♂️🏃‍♂️🏃‍♂️

937 بازدید | 111 پست

رفیقم ۲۳سالشه ازدواج کرده درخاست وام داده ۳۵۰تمن بهش میدن ۳۵۰تمن دیگم چون جانبازه خانمشم۳۵۰میشه ۱میلیارد۵۰تمن خیلی خوسحال شد اولش😂ک که شرایط پرداختشو پرسیدیم گفتن ماهی ۹تمن باید قسط بدی سالیانم کارمزدش رو..کامزد اولین سالم ۴۰تمنه😶رفیقم نزدیک بود غش کنه بخدا واقعا کارمزداش خیلی سنگیه اخه چرا اینجوریه🤷‍♂️مگه قرار نبود ک ب کسی فشار نیاد یدفع از کجا۴۰تمن بیاره بدبخت...خلاصه گفت تو زن نگیر نمیدونستم اینقدر دردسر داره...ازدواج واقعا خیلی سخت شده...تازه ۶تا ضامن کارمندم میخاست😂🏃‍♂️🏃‍♂️🏃‍♂️🏃‍♂️

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۱۲۰تمن چیزی نیست ولی رفیقم همین الانشم میناله😂

ولی من با همین قدر پول ۸۰درصد وسیله هامو گرفتم

خب وقتی نمیتونه قسطش رو بده برنداره😂

گر نگهدار من آن است که من میدانم/شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد🤍🥰🍀
2731
ولی من با همین قدر پول ۸۰درصد وسیله هامو گرفتم خب وقتی نمیتونه قسطش رو بده برنداره😂

خداروشکر 

الان دیگه ۱۲۰تمن نسبت ب پارسال چیزی نیس بخدا جنسا خیلی گرون شدن پووولم بی ارزش...من خودم خونه رو گرفتم خاستم تی وی و لباس شویی و یخچال بگیرم گفت ۱۰۰تمن😂تازه زیاد گرونم بر نداشتم ولی قسطی میدن خوبع ولی مارک اسنوارو دوست ندارم..مخام لباس شویی رو بیارم معلوم نیست ۲ماهه دیگه شاید شد۳۰تمن قانون ک نیست....بنده خدا باید خونه اجاره کنه وسیله بگیره بدبختی زیاد داره

خداروشکر  الان دیگه ۱۲۰تمن نسبت ب پارسال چیزی نیس بخدا جنسا خیلی گرون شدن پووولم بی ارزش...من ...

منم اسنوا برنداشتم چون نارضایتی زیاد داشت..

با این تورم و گرونی خدا به داد ما جوونا برسه 🤕😭

منم اسنوا برنداشتم چون نارضایتی زیاد داشت.. با این تورم و گرونی خدا به داد ما جوونا برسه 🤕😭

منم یکم دودلم موندم بخدا

شما ک ازدواج کردین خدا بداد مااا برسع

دوست داری ازدواج کنی ولی میترسی از شرایط

منم یکم دودلم موندم بخدا شما ک ازدواج کردین خدا بداد مااا برسع دوست داری ازدواج کنی ولی میترسی از ...

من هنوز عروسی نکردم دو ساله نامزدم🫣😅

با اینکه بیشتر وسایل رو گرفتم ولی باز انگار کلی وسیله هست که باید بگیرم🥹

خیلی دوس داشتم ماشین ظرفشویی بگیرم اما شرایطش نیست..

2740
من هنوز عروسی نکردم دو ساله نامزدم🫣😅 با اینکه بیشتر وسایل رو گرفتم ولی باز انگار کلی وسیله هست که ...

دو ساله چرا زود ازدواج نمیکنین یا همینجوری برین سر خونه زندگیتون الکی واسع کی خرج کنین بخدا...وسیله ک کم کم میخرین ناراحت نباش....دوتا ظرف و دوتا بشقاب دیگه شستن نیست بخدا بعدا میخری ایشالا

دو ساله چرا زود ازدواج نمیکنین یا همینجوری برین سر خونه زندگیتون الکی واسع کی خرج کنین بخدا...وسیله ...

همسرم کسب و کارش رو راه انداخت برا همین یه کم عقب افتادیم

ان شاء الله تا آخر ۱۴۰۳ عروسی میکنیم

برامون دعا کنید 🤲🏻 🤍 

همسرم کسب و کارش رو راه انداخت برا همین یه کم عقب افتادیم ان شاء الله تا آخر ۱۴۰۳ عروسی میکنیم برا ...

ایشالا درست میشه

منم یکم دودلم موندم بخدا شما ک ازدواج کردین خدا بداد مااا برسع دوست داری ازدواج کنی ولی میترسی از ...

🤣🤣نترس بیکاس ۹۸ اونی که دوست داشته باشه هیچی ازت نمیخواد این دوره دخترا مردی که بهشون خیانت نکنه براشون کافیه سعی کن با کسی ازدواج کنی از خودت کوچیکتر باشه بگو خب،،،بعد عرض کنم مطمئن شو دوست داره و به کسی فکر نمیکنه و قبلا با کسی نبوده باشه،،،چون اگه کل وسایل زندگیم براش فراهم کنی فکرش جای دیگه باشه اون زندگی ارزش نداره

خداروشکر  الان دیگه ۱۲۰تمن نسبت ب پارسال چیزی نیس بخدا جنسا خیلی گرون شدن پووولم بی ارزش...من ...

بنظرم وقتی کسیو پسند کردیو خاستی بهش بگی بذار نفهمه خونه داریو و وسیله چون دیدم که اینو میگم مثلا دختره برای راحتی و رفاه تو زندگیش میخاد با کسی ازدواج کنه که همه چی داشته باشه و البته بخواد تو فامیل پز بده که اره با یکی ازدواج که پولداره و...بعدش وارد اون زندگی میشه میگه ای دل غافل عشق بهتره یاد عشقش میفته ....پس نذار کسی که میخوای بری خاستگاریش بفهمه همه چی از خودت داری 

2706