2737
2739
عنوان

با این درصدا رتبه کنکورم چند میشه ؟خوایم نمیبره🥺🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 5094 بازدید | 156 پست
حتما لازم نیس کسی درس بخونه و به جایی برسه  منم موفقیت های خودمو دارم در زندگی  اگ حرفی ...

برعکس شدیدا ناامیدم کردی گفتی امید واهی داری برای قبولی و تو هیچی نمیشی بشی هم تو ۳۰ سالگی مدرک پیرا ب چ درد تو میخوره الان حرفت عوض کردی 

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

تست هوش دیگه چیه

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه

یاعلی خدا قوت پرستاری رو میاری بی شک

دردی که انسان را به سکوت وا میداردبسیار سنگین تر از دردیستکه انسان را به فریاد وا میداردو انسان ها فقط به فریاد هم می‌رسندنه به سکوت هم…    سکوت من به این معنا نیست که نمی توانم جواب دهم بلکه نمیخواهم دل کسی را بشکنم   اصالت را یکی دروغ نگفتن معنا میکند دیگری تهمت نزدن ولی من اصالت را برده ذات بد نبودن معنا میکنم  قله ای که چند بار فتح شود بی شک تفریحگاه عمومی میشود مواظب قلبت باش همه آدما روزی از دنیا می رن و چیزی که باقی می مونه اعتبار اوناست ‌‌‌... پس اعتبار مون رو حفظ کنیم که واقعی ترین دارایی یک انسان به اعتبار اونه     _ یه دختر مو فرفری چشم درشتم که دردای زیادی کشیده تو زندگیش اما با این وجود تجربه های زیادی هم داره   سوال علمی راجب بدن داشتین راجب اقتصاد داشتین  دلتون گرفته بود خواستید درخواست دوستی بدین درخدمتم ☘️❤️     https://abzarek.ir/service-p/msg/1716079  دیگر هیچکس او نخواهد شد ... حتی خودش .. درد ناشی از تکامل ...رو دارم تجربه میکنم 
2740
سلام عزیزم میانگین درصدتو حساب کردم میشه ۲۶ درصد که ترازِ ۸۰۰۰ کنکور رو به تو میده؛اگه ترمیم کنی و ...

سلام گلم 

ببخشید میشه لطف کنی بهم بگی که چجوری میانگین درصد رو حساب کردی؟ 

و اینکه چجوری با میانگین درصد میتونم تراز رو حساب کنم؟ 

مرسی🌷

سلام گلم  ببخشید میشه لطف کنی بهم بگی که چجوری میانگین درصد رو حساب کردی؟  و اینکه چجوری ...

میانگین درصد اینجوری حساب میشه:

زیست×۱۲

شیمی×۹

ریاضی×۷

فیزیک×۷

زمین×۱

حالا میای همه شون رو با هم جمع میکنی و در نهایت تقسیم بر ۳۶ میکنی؛اینجوری میانگین درصد به دست میاد.

حالا واسه اینکه بفهمی هر میانگین درصد چه ترازی میده،تویِ جدول زیر هست(هر ترازی ک داد ۳۰۰ تا ازش کم کن چون میگن ک کنکور امسال نسبت ب پارسال اسون تر بوده)

2706