2737
2734

چند روزه حرف میزنیم باهم، ایندفعه بیاد ک بریم بیرون 

میخوام بگم که دیگه ادامه ندیم 😔

با اینکه دوسشدارم و خواهم داشت حتی تا مزار ،خوبیاش همیشه تو ذهن و قلبم میمونه و مونده،

خسته ام از همه چی، توان ادامه دادن ندارم ،زورشو ندارم، با اینکه دلم میخواد باشه ،وقتی قرار نیست هیچوقت ازدواج کنیم چرا باشیم باهم ،خیلی خیلی دلم میخواد باشم باهاش 

اما تو بلاتکلیفی موندنو دوستندارم همش ترس رفتن داشته باشی که کدوم روز میره.

۹سال بسمه، تاوانشم با هرچی که فکر کنید دادم. 

تاوان اشتباهاتمم دادم. تاوان دلی که شکستمم دادم.خسته ام الان از همه چی ،

فکرم انقدر درگیر کرده نتونستم بخوابم 

همه جام درد میکنه ،😭

زندگی سخت تر از اون چیزی بود که فکر میکردم...

هعییی واقعا نه سال خیلی زیاده کاش بگی چرا نه سال باهاشی ولی نمیتونین ازدواج کنیپ

همون قدر باش که هستن برات🌆(سارن)تنها اسلحه صلح تفنگ اب پاچاست🔫( شایع)نزار تویه دلت سردی بشینه گل من🥀(خلصه)پخش و پلا تویه ذهن منی🧠(معین z)دلم تنگه واسه تو ارع شدیداً مثل تو ارع ندیدم(آرمینم)😻سلامتی عشقم بی معرفت ولم کرد سلامتی اونی که تنها هندلم کرد😌(تاک دوون)لیلا لیلا آهای فرشته مغرور(الجان)😈هر دفعه میگذره الکله میپره(امین)🍻برچی اوضارو پیچیده کنیم دوسم داری منم میخوامت کلی(تی ام)🫶
هعییی واقعا نه سال خیلی زیاده کاش بگی چرا نه سال باهاشی ولی نمیتونین ازدواج کنیپ

۹سال باهاش نیستم بعد از ۹سال جدایی دوباره باهم حرف زدیم همدیگرو دیدیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا 

آخی 🥹

حالا پس چرا می‌خواد ولش کنی ؟! 

وقتی میمیرید                                                                        نمیفهمید که مرده اید ، ‌‌                                                    تحملش فقط برای دیگران سخت است….                                 بی شعور بودن هم مشابه                                                     همین وضعیت است!
2728

واییی خب اگه همو دوست دارین چرا میگی نمیتونین ازدواج کنین؟!- 

آقا متاهله یا شما 

همون قدر باش که هستن برات🌆(سارن)تنها اسلحه صلح تفنگ اب پاچاست🔫( شایع)نزار تویه دلت سردی بشینه گل من🥀(خلصه)پخش و پلا تویه ذهن منی🧠(معین z)دلم تنگه واسه تو ارع شدیداً مثل تو ارع ندیدم(آرمینم)😻سلامتی عشقم بی معرفت ولم کرد سلامتی اونی که تنها هندلم کرد😌(تاک دوون)لیلا لیلا آهای فرشته مغرور(الجان)😈هر دفعه میگذره الکله میپره(امین)🍻برچی اوضارو پیچیده کنیم دوسم داری منم میخوامت کلی(تی ام)🫶
واقعا  آخی 🥹 حالا پس چرا می‌خواد ولش کنی ؟!

چون احساس میکنم قلبش نسبت به کارایی که در گذشته در حقش کردم مرده و نمیتونه منو ببخشه با اینکه هنوز دوسمداره، اما کینه ای هست و نمیتونه ببخشه منم بی انصافی کردم در گذشته ها بهش. جداییمونم تقصیر من بود چند سال پیش.البته بچه سال بودم عقلم همونقدر قد میداد خیلی عذرخواهی کردم ازش خونشون رفتم برای عذر خواهی خودمو به اب و اتیش زدم اما بی فایده بود.

الان میخواد چی بشه مثلا؟ تا کی و کجا حرف بزنیم الکی 

کاش هیچوقت نمیدیدمش😔

چون احساس میکنم قلبش نسبت به کارایی که در گذشته در حقش کردم مرده و نمیتونه منو ببخشه با اینکه هنوز د ...

ای کاش با یه روانشناس مشورت میکردی 

اگه دوباره دیدیش  سرنوشتتونه 

وقتی میمیرید                                                                        نمیفهمید که مرده اید ، ‌‌                                                    تحملش فقط برای دیگران سخت است….                                 بی شعور بودن هم مشابه                                                     همین وضعیت است!
واییی خب اگه همو دوست دارین چرا میگی نمیتونین ازدواج کنین؟!-  آقا متاهله یا شما

هیچکدوم🥲 من قبلا ازدواج کردم جدا شدم 

ازدواجمم از لج اون بود، خودشو خوب میدونه چون یه داستانی بینمون پیش اومد که دلم شکست ازش، مثلا میخواستم تنبیه بشه بیشتر ریدم.

2740
ای کاش با یه روانشناس مشورت میکردی  اگه دوباره دیدیش  سرنوشتتونه

ما اومدیم یجایی زندگی میکنیم که سه کوچه با اونا فاصله داریم🥲پس قراره اتفاقی ببینمش همیشه اقوامم هس،اقوامم هس 

ولی مهمون دعوت شدنی بخاطر ندیدن من نمیومد 

خیلی وقت بود قطع رابطه کرده بود هیچکدوم از مهمونیا چند سال پاشو نذاشت

هیچکدوم🥲 من قبلا ازدواج کردم جدا شدم  ازدواجمم از لج اون بود، خودشو خوب میدونه چون یه داستانی ...

اوه چ بد 

پس کاش الآنم نمیدیدیش

از نظر من اگه مرد یکیو بخواد حتی اگه طرف ازدواجم کرده باشه مشکلی نداره بنظرم واقعا جداشو نزار وابسته بشیو آسیب ببینی

اوه چ بد  پس کاش الآنم نمیدیدیش از نظر من اگه مرد یکیو بخواد حتی اگه طرف ازدواجم کرده باشه مش ...

بحث ازدواج نیست .قبل تر از لزدواجم وقتی۱۵_۱۶سالم بود خیانت کردم بهش،البته پسر قبلیه ک باهاش بودم بعدش با این رفتم تو رابطه  بهد هر دو رو هم ول کردم. اونو هیچوقت فراموش نکرد.ولی اومد خواستگاری من بهانه اوردم،بعد باز رفتیم تو رابطه باز قهر و اشتی تا اخر سر

سر یه ماجرایی قطع ارتباط شد

بحث ازدواج نیست .قبل تر از لزدواجم وقتی۱۵_۱۶سالم بود خیانت کردم بهش،البته پسر قبلیه ک باهاش بودم بعد ...

خب دیگه مقصر اصلی ماجرا خودتی ته این رابطه هم بن بسته من منظورم اینه بیخودی کشش نده 

خب دیگه مقصر اصلی ماجرا خودتی ته این رابطه هم بن بسته من منظورم اینه بیخودی کشش نده 

بعدش که رفتیم تو رابطه باهم 

رابطه ج ن. داشتیم باهم من ح ا م شدم‌.

بهش که گفتم گفت تو عمدا اینکارو کردی ک ح ا م ل بشی.بعدش گفت من نه خودتو میخوام نه تهفه اتو 

ننداازیش هم خودمو میکشم،بعدش گفت گورتو گم کن من بمیرمم نمیگیرمت برو ازدواج کن. بهش گفتم خواستگار دارما ازدواج میکنم 

گفت بکن گفتم باشه، نشون ک کردم پاشد اومد خونمون زنگ زد پدرم مراسمو به هم بزن پدرم قبول نکرد پاشد اومد خونمون که انگشترو پس بده من پشیمون شدم من گفتم نه ،بعدش ازدواج کردمو و جدا شدم. تا الان ک اومد😔

بعدش که رفتیم تو رابطه باهم  رابطه ج ن. داشتیم باهم من ح ا م شدم‌. بهش که گفتم گفت تو عمدا ای ...

اوه عجب داستانی🥲💔

خب بیشتر بگو برام الان بعد نه سال حرفش چیه

اوه عجب داستانی🥲💔 خب بیشتر بگو برام الان بعد نه سال حرفش چیه

از گذشته ها چیزی نمیگه ،هیچی نمیگه فقط حرف روزمره و شوخی های همیشگیش، و راهنمایی میکنه راجب کارو بار .حتی میگفت یجا افتتاح کنم بیا اونجا کار کن درصد میگیرم ازت وسایلشم بامن. از اینجور چیزا

2706