2733
2734
عنوان

مامانم همش باهام بحث میکنه😔

106 بازدید | 6 پست

سلام دوستان من ۱۹ سالمه تازه نامزدی کردم

بیشتر مواقع سعی میکنم با مامانم درد و دل کنم و اون و دوست خودم بدونم ولی هر وقت کوچیک ترین بحثی باهم میکنیم همه مشکلاتم و ضعف هام و میکوبه توی سرم و بهم میگه بی خاصیت من جوابش و نمیدم آخرشم گریه میکنه میگه آه من یه روز شمارو میگیره چیکار کنم دیگه خسته شدم😔😔

آدم با غریبه درد و دل بکنه با مادر نکنه  چیزی بهش نگو که اعتماد بع نفستو ازت بگیره

عزیزم کسی اطرافم نیست که بتونم باهاش درد و دل کنم دوستام همه درگیر زندگی خودشونن دلم نمیخواد مزاحم باشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آدم با غریبه درد و دل بکنه با مادر نکنه  چیزی بهش نگو که اعتماد بع نفستو ازت بگیره

خیلی سرکوفت میزنه هیچ اعتماد به نفسی برام نمونده منتظرم همه بخوابن بشینم گریه کنم😔

2731
عزیزم کسی اطرافم نیست که بتونم باهاش درد و دل کنم دوستام همه درگیر زندگی خودشونن دلم نمیخواد مزاحم ب ...

مشاور نمیتونی بری؟؟

من با هیچکس نمیکنم ترجیح میدم با دیوار حرف بزنم تا آدمای دورم 

یروز میزنش تو سرت حرفاتو هر کسی باشه 

برو مشاور

نترس که با دیگری خو کند او با تو چه کرد که با اون کند🙂
مشاور نمیتونی بری؟؟ من با هیچکس نمیکنم ترجیح میدم با دیوار حرف بزنم تا آدمای دورم  یروز میزنش ...

بعضی وقتا خیلی خیلی باهام خوبه ولی وقتی کوچیکترین بحثی پیش میاد همه مشکلاتم و میکوبه توی سرم