2737
2739
عنوان

با مردای متاهل چ کنم؟!!!

296 بازدید | 39 پست

عزیزان لطفا اول قضاوت نکنین و خوب گوش کنین

من متاهلم و تا حد زیادی از شوهرم راضیم،پیج اینستاگرامم پرایوته اما مثلا باشگاهی ک میرم اعضای سانس اقایون  یا برادر دوستای صمیمیم یا مثلا یه سری رستوران دارها ک رستورانشون میرم ولی البته از نزدیک نمیشناسم و اکسپت میکنم دلیلش هم اینه ادم خیلی اجتماعی هستم و بخاطر شغلم هم خیلی دنبال روابط با آدم‌های موفقم، چون خیلییی کم پیش میاد عکسی از خودم بذارم در حد ماهی یکبار همسرم هم مشکلی نداره با این موضوع،اما الان ی جذابه ی موضوعی باعث شد عذاب وجدان بگیرم مثلا اقایی ک متاهل بچه هم داره حتی عکس زنش و استوری میذاره برام قلب میفرسته یا حتی امشب ک باعث شد این تاپیک و بزنم برادر صمیمی ترین رفیقم ک اصلا باهاش ارتباط رو در رو نداشتم و تازه چن ماهه نامزد کرد عکسمو ریپلای کرد و کلی سر حرف و وا کرد ک چقدر رنگ موهات بهت میاد و این صحبتها،به نظرتون من خیلی ترسو یا فکر قدیمی دارم؟!!چیکار کنم ی کم عذاب وجدان گرفتم از طرفی هم میگم شاید خیلی زیادی دارم سخت میگیرم و اونا منظوری ندارن ولی اگه شوهر کنم اینکارا و میکرد یک ثانیه تو زندگیش نمیموندم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حق داری هر چقدر روابط عادی هم باشه ب دور از اخلاق هست ایشون بیاد از رنگ موی شما تعریف کنه همون لایک کافی بود

حداقل جواب این ریپلای ها ر ندید تا ادامه دار نشه 

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             
2738

تو با توجیه اینکه ادم اجتمائی هستی اکسپت میکنی ولی مطمعنی که اونا هم صرفا برای اینکه اجتمائی هستن به شما ریکوئست میدن؟

به نظرم یک مرز تعیین کن و اجازه نده که هرکسی بهت نزدیک بشه 

اجتمائی بودن به این معنی نیست که اجازه بدی اشخاص از حد خودشون بگذرن

خانمِ مهماندار مهربون 😁🤍
2706