2737
2739

ساعت ۱۱ جلسه گذاشتیم که ساکت باشیم و یه سری قوانین رو بازگو کردم.دلم برا نی نیم میسوزه.

آرامش نذاشتن برام، نه صبح نه شب نه ظهر.

ترم آخرم یه ماهو نیم دیگه تموم میشه، دیگه ارزشی نداره خونه بگیرم.

یه چیزی بگید یه کم آروم شم خوابم ببرم

مرسی کلی❤🙏

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بخاطر همسر خوبم😍

اخی به سلامتی ادم نمیشن خاطره کیشه تازه باید عادت کنی بزار نی نی بیاد کلا تعطیله خوابه تا شیر شبش قطع بشه

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اتاق عوض کن

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
اخی به سلامتی ادم نمیشن خاطره کیشه تازه باید عادت کنی بزار نی نی بیاد کلا تعطیله خوابه تا شیر شبش قط ...

نگرانم این اعصاب خوردیم رو جنین تاثیر بذاره یعنی خودم اصلا مهم نبود برام

مرسی گلم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
اتاق عوض کن

هم اتاقیم خیلی خوبن این یکی تازه سه ماهه اومده تو اتاقمون آسایشو از کل سوئیت برده.میترسم برم یه اتاق دیگه بدتر باشن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نگرانم این اعصاب خوردیم رو جنین تاثیر بذاره یعنی خودم اصلا مهم نبود برام مرسی گلم

خودت اروم باشی بچتم ارومه فقط خوب بخور اش بخور ببین هرچی بخوری بچتم خوش غذا میشه من پیتزا اش همبرگر میخوردم الان اینم چهار سالشه همین چندتارو میخوره فقط

هم اتاقیم خیلی خوبن این یکی تازه سه ماهه اومده تو اتاقمون آسایشو از کل سوئیت برده.میترسم برم یه اتاق ...

بهش بگو نباید استرس بگیرم تحت کنترلم نباید یهو بیدار بشم یا بپرم از خواب  بترسون

خودت اروم باشی بچتم ارومه فقط خوب بخور اش بخور ببین هرچی بخوری بچتم خوش غذا میشه من پیتزا اش همبرگر ...

مرسی عزیزم.خدا خیرت بده.ممنون از راهنماییت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706