2733
2739
عنوان

امشب بچم گم شده بود

| مشاهده متن کامل بحث + 2594 بازدید | 121 پست

یه بار با پسر و همسرم رفتیم خرید تو فروشگاه رفاه

پسرمو گذاشتم تو سبد چرخدستی 

موقع خرید شوهرم تمام وسایل رو گذاشت جلو صندوقدار که حساب کنه فقط پسرم هنوز تو چرخدستی بود

صندوقدار گفت یه چیز دیگه بر دارین که مثلا حسابتون بشه یک میلیون جز قرعه کشی باشین

شوهرم رفت بر داره دیدم دیر کرد منم گفتم برم صداش کنه 

خداش شاهده دو قدم از چرخ دستی دور نشده بودم هنوز،یهو برگشتم دیدم چرخ دستی و پسرم نیستن

فقط خدا خیر پسرم بده اینقدر جیغ هاش تیز بود همیشه،اینجا بدردم خورد دیدم تو این شلوغی وحشتناک صدای جیغ پسرم اومد

یه خانمه چرخ دستی رو برداشته بود داشت میرفت

ولی میرفت طرف جنس مغازه (نه بیرون)

رفتم کلییییی دعوای خانمه کردم هیچی نمی‌گفت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای یادم اومد از خودمون تو بازار شهر ری بودیم با خواهرمو پسرش که اون موقع ۳سالش بود  بازارم ش ...

وای خدا رحم کرد بازار خیلی شلوغه

اینجا سریع درب اصلی و پارکینگو بابام رفت وایساد کسی نره بیرون

مامانم مدیر و اورد 

داداشم اشپزخونه رو گشت

منم غار داشت و حیاط و چمن و باغ  گشتم

همسرم دوربین چک میکرد 

کل مردمم زیر میز و سالن

پسرم تو دستشویی بود کف درست میکرد

فقط 28 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عجبااا از دست این بچها🤭خب حالا خداروشکر پیدا شد ولی حتما بگید هرجا خواست بره اطلاع بده دیگه اون لحظ ...

بهش میگم حتما 

فقط خدا میدونه چی گذشت بهم اینقدر موهامو کشیدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
وای خدا رحم کرد بازار خیلی شلوغه اینجا سریع درب اصلی و پارکینگو بابام رفت وایساد کسی نره بیرون مام ...

خدا رحم کرده بهتون

حالا خوبه بچه رو بغل کردی گریه کردی 

خواهرم چنان محکم زد پس کله بچه دلم کباب شد براش 

ولی بعدش بغلش کرد بوسیدش

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️سلام ! خوش اومدین به امضای من 💐 از اینکه وقت میزارید و امضای منو میخونید ممنونم ، یک دنیا سپاس بیکران تقدیم شما 💐❤️من میدونم که گاهی تو بعضی تاپیک ها با حرفام دلتونو میشکنم ولی باور کنید هیچی ته قلبم نیست بیشتر حرفام یا از سر دلسوزیه یا واسه کمک کردن به شما ❤️ میام تو تاپیک هاتون حرفاتونو میشنوم ، درد دلاتون میخونم ، من دو تا گوش شنوا دارم واسه شنیدن غصه ها و خنده هاتون ❤ البته من سعی میکنم در تاپیک هایی که تخصص ندارم شرکت نکنم 💐لینک کپی کن و از دیدنش لذت ببر👇💜https://www.aparat.com/v/3Lfog ❤️اللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بنیها بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِه عِلْمُکَ(خداوندا به شماره آنچه که علم تو به آن احاطه دارد بر فاطمه و پدر و همسر و فرزندان او درود فرست.)❤️این نغمه ی زیبای یاران حسین (ع) است : انا فتحنا لک فتحنا مبینا(فتح _۱، ما تورا پیروزی بخشیدیم و این چه پیروزی درخشانی است) تاریخ از امشب تحت فرمان حسین (ع) است❤ الحمدلله الذی جعلنا من المتمسکین بولایته علی ابن ابی طالب و اولاده المعصومین صلوات الله علیهم اجمعین ❤به نام خاک دیار خدا به نام نجف ، به نام حضرت سلطان دین امام نجف(ع) ❤️ به نام خاک زمینی که جمع اضداد است ، که پادشاه وگدا میشود غلام نجف ❤️ دلیل خلقت عالم ، دلیل خلق زمین به احترام علی(ع) بود ، احترام نجف ❤️گمان کنم که خدا از ازل به دست خودش ، نوشته واژه ی الله را به بام نجف ❤️علی (ع)است کعبه ی دلها که واجب است تو کنی سجده در تمام نجف ❤️ در آرزوی غبارش بمیر چون که خدا به دست فاطمه (س) داد اختیار شاه نجف (ع) ❤️ سلام کرده همه ی عالم به سوی نجف ولی میرسد به کربلا سلام نجف ❤️اگه از امضام خوشت اومد ازت میخوام با اون دل پاکت برام دعا کنی عاقبت بخیر بشم ❤ برای سلامتی و ظهور  امام زمان (ع)دعا کنید 🙏ان هذا القران یهدی للتی هی اقوم و یبشر المؤمنین الذین یعملون الصالحات ان لهم اجرا کبیرا (اسرا _۹،بدرستی که این قرآن مردم را به طریقی که راست ترین و استوارترین طریقه است هدایت می کند و مؤمنانی را که عمل شایسته انجام می دهند، بشارت می دهد که پاداش عظیمی برای آنها خواهدبود).❤️ الیس الله بکاف عبده(زمر_۳۶، آیا تنها خدا برای بنده اش کافی نیست ؟!)❤️ بدانید که قرآن تنها با علم الهی نازل شده است (هود ،۱۴)
یه بار با پسر و همسرم رفتیم خرید تو فروشگاه رفاه پسرمو گذاشتم تو سبد چرخدستی  موقع خرید شوهرم ...

چه عوضی بوده 

وای جلوم بود زندش نمیزاشتم

حالتو درک میکنم

من بابام جلو درو بسته بود تا حراست بیاد نمیزاشت کسی بره

البته بگم ادمای خوبی بودن همه اونجا

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم تو عروسی دختر داییم پسرمو دادم دست شوهرم ،، شوهرمم نشسته بود به حرف زدن و چون زیادی بی خیال و کله پوکه بچه رو ول کرده بود شوهرم اومد تو قسمت خانوما گفت بچه گم شده وقتی رفتم تو حیاط بابام داشت سراسیمه از بیرون میومد ،،، سالن هم بیرون از شهر بود یه جای پرت ،،، دیوانه شدم میخواستم شوهرمو بکشم دیدم یه خانومی بغلش کرده داره میارتش بچه نزدیک بود بی هوش بشه از گریه

2740
مگه توپ بود برش داشت برد خونه اش؟ خودش بچه نداشت؟ فکر کنم برای خیلی سال پیش باید باشه درسته؟

😂😂 دقیقا بچه هه نگفته مامانمو میخوام‌ینی

فک کنم بلاخره دارم بیخیالش میشم ! موو آن کردم ازش !          افراد زیر 18 سال ، از نظر من شما حق ندارید تو این سایت باشید چون مناسب سنتون نیست ، اگر هم هستید به خودتون مربوطه ولی پست های منو ریپلای نکنید و توی تاپیک هام شرکت نکنید ، آفرین
خدا رحم کرده بهتون حالا خوبه بچه رو بغل کردی گریه کردی  خواهرم چنان محکم زد پس کله بچه دلم کب ...

اتفاقا خواهرت کار خوبی کرد

من اصلا کتک نزدم تاحالا ولی امشب باید میزدم که یادش بمونه

بدون من جایی نره 

محکمم باید میزدم پشیمونم که فک نکنه اگر کار بد کنه عزیزتر میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم یه بار داخل مسجد جمکران داشتم نماز میخوندم دخترم کنارم بود کلب هم بهشسفارش کرده بودم جایی نره یهو غیب شد منم تا فهمیدم بلند شدم هر طرف نگاه کردم نبود دویدم به طرف در قلبم وایساده بود یهو دیدم پایین پله های بیرون تو بغل خادم داره گریه میکنه

فدات بشم امام رضا جااااااااان  
منم تو عروسی دختر داییم پسرمو دادم دست شوهرم ،، شوهرمم نشسته بود به حرف زدن و چون زیادی بی خیال و کل ...

تو رو خدا نسپار به شوهرت

همسر من پا به پا من گریه میکرد با استینش پاک میکرد کسی نبینه خدایی

بعد من باردارم بی ادبیه ولی بعد که بچم پیدا شد لباس زیرم خیس خیس بود نمیدونم چرا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دست یه خانمه راحت گرفته بود بزرگش کنه واقعااا چجوری دلش اومده بود نمیدونم 

چه دل خوشی داشته 

خواهرت روحیش اکی بود ضربه نخورد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اتفاقا خواهرت کار خوبی کرد من اصلا کتک نزدم تاحالا ولی امشب باید میزدم که یادش بمونه بدون من جایی ...

وای اون موقع هممون یه استرسی داشتیم

اخه ماجرای اون دختر بچه بنیتا همون اتفاق افتاده بود

همون که تو ماشین باباش بوده 

ماشینو از جلو خونه دزدن 

بعد یه هفته جنازه بچه پیدا شد

بعدم بچه خواهرمم که تو بازار گم شد اینقدر استرس داشتیم هر بلایی سر بنیتا اومده سر اینم میاد دور از جون

حتما دزدیدنش

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️سلام ! خوش اومدین به امضای من 💐 از اینکه وقت میزارید و امضای منو میخونید ممنونم ، یک دنیا سپاس بیکران تقدیم شما 💐❤️من میدونم که گاهی تو بعضی تاپیک ها با حرفام دلتونو میشکنم ولی باور کنید هیچی ته قلبم نیست بیشتر حرفام یا از سر دلسوزیه یا واسه کمک کردن به شما ❤️ میام تو تاپیک هاتون حرفاتونو میشنوم ، درد دلاتون میخونم ، من دو تا گوش شنوا دارم واسه شنیدن غصه ها و خنده هاتون ❤ البته من سعی میکنم در تاپیک هایی که تخصص ندارم شرکت نکنم 💐لینک کپی کن و از دیدنش لذت ببر👇💜https://www.aparat.com/v/3Lfog ❤️اللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بنیها بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِه عِلْمُکَ(خداوندا به شماره آنچه که علم تو به آن احاطه دارد بر فاطمه و پدر و همسر و فرزندان او درود فرست.)❤️این نغمه ی زیبای یاران حسین (ع) است : انا فتحنا لک فتحنا مبینا(فتح _۱، ما تورا پیروزی بخشیدیم و این چه پیروزی درخشانی است) تاریخ از امشب تحت فرمان حسین (ع) است❤ الحمدلله الذی جعلنا من المتمسکین بولایته علی ابن ابی طالب و اولاده المعصومین صلوات الله علیهم اجمعین ❤به نام خاک دیار خدا به نام نجف ، به نام حضرت سلطان دین امام نجف(ع) ❤️ به نام خاک زمینی که جمع اضداد است ، که پادشاه وگدا میشود غلام نجف ❤️ دلیل خلقت عالم ، دلیل خلق زمین به احترام علی(ع) بود ، احترام نجف ❤️گمان کنم که خدا از ازل به دست خودش ، نوشته واژه ی الله را به بام نجف ❤️علی (ع)است کعبه ی دلها که واجب است تو کنی سجده در تمام نجف ❤️ در آرزوی غبارش بمیر چون که خدا به دست فاطمه (س) داد اختیار شاه نجف (ع) ❤️ سلام کرده همه ی عالم به سوی نجف ولی میرسد به کربلا سلام نجف ❤️اگه از امضام خوشت اومد ازت میخوام با اون دل پاکت برام دعا کنی عاقبت بخیر بشم ❤ برای سلامتی و ظهور  امام زمان (ع)دعا کنید 🙏ان هذا القران یهدی للتی هی اقوم و یبشر المؤمنین الذین یعملون الصالحات ان لهم اجرا کبیرا (اسرا _۹،بدرستی که این قرآن مردم را به طریقی که راست ترین و استوارترین طریقه است هدایت می کند و مؤمنانی را که عمل شایسته انجام می دهند، بشارت می دهد که پاداش عظیمی برای آنها خواهدبود).❤️ الیس الله بکاف عبده(زمر_۳۶، آیا تنها خدا برای بنده اش کافی نیست ؟!)❤️ بدانید که قرآن تنها با علم الهی نازل شده است (هود ،۱۴)
2706