2733
2734
عنوان

کسی با دخترم بازی نمیکنه و تنهاس

| مشاهده متن کامل بحث + 1964 بازدید | 121 پست

با مربی های مهد صحبت کن تا تو بازی ها مشارکتش بدن یا حواسشون بهش باشه ،اونا وظیفشونه از نظر روانی و تربیتی هم بچه ها رو ساپورت کنن اما اگ نشد یه مهد دیگ اگ امکانش هست ببر . گاهی هم شهربازی و پارک اینا ببر بچه های دیگ هم ببینه  

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها مهدکودکو خفت کن بگو یا با دخترم بازی میکنید و بهش احترام میزارید یا میگم لولو بدزدتون از فردا باهاش بازی میکنن باور کن فقط شاید خودت یکم تو زندان اذیت بشی 😶

...What the fu                                                      
2742

پسر منم ۵سالشه مهد میره گفت فلانی منو زده یا مسخره کرده 

باباش رفت پسره رو گیر اورد پسرم گرفت زدش اروم شد😁😂

گفتم هرکی تورو زد بزن 

اول پسر خوبی باش شروع کننده نباش اما اگه کسی کوچیکترین چیزی گفت یا زدت توهم بزن

قبلا میگفتم نزن واینا مربیش زنگ زد گفت اعتماد ب نفسش پایینه ازوقتی تشویقش کردم دفاع کنه حقشو بگیره بهترشده 

تومهد بعضی بچه ها گرگن.چن بار برو تومهد ب بچه ها بگو باهاش بازی کنن .من چن بار خودم رفتم تک تک بچه هارو پیدا کردم گفتم هرکی مهرادو اذیت کنه فردا میام مهد حسابشو میرسم🤣حالا خودش یاد گرفته چطوری همبازی پیدا کنخ و هرکی زد بزنتش یادش بده چجوری دوست پیدا کنه

دختر من تا وقتی دومی نیومده بود همین بود انگار مشکل ارتباط اجتماعی ای داشت که من نمیفهمیدم بعد از دو ...

بچه های من ۴سال اختلاف دارن

هردو دخترن

گاهی میگم نکنه ب هیچ درد هم نخورن و الکی پشت سرهم اوردم

خدایا بابت همه نعمتات ازت ممنونم❤️
با مربی های مهد صحبت کن تا تو بازی ها مشارکتش بدن یا حواسشون بهش باشه ،اونا وظیفشونه از نظر روانی و ...

بهشون گفتم،تو مهد چیزی نمیگه تو خودش میریزه و تنها بازی میکنه ،میاد خونه به من میگه

2738

چقدر حست رو درک میکنم 

منم گاهی برا پسرم‌گریه م میگیره 

ابتدایی می‌ره 

بچه مثبت کلاسشونه 

همکلاسی هاش همه فضول هستن 

حرف زشت بلدن 

پسرم بدش میاد 

بهش گفتن دوستت نداریم 

گاهی که با بغض میگه تو کلاس کسی بام دوست نمیشه جیگرم کباب میشه 

میگه اگر مثل خودشون نباشی اذیتت میکنن و مسخره 

با معلم هم حرف زدم 

میگه کسایی که ناجور هستن رو عمدی میارم کنارش بشینن شاید روشون تاثیر مثبت بزاره 

بچه های من ۴سال اختلاف دارن هردو دخترن گاهی میگم نکنه ب هیچ درد هم نخورن و الکی پشت سرهم اوردم

اولی و دومی منم ۴ سال 

الان هم بازی هستن تقققریبا

ولی فهمیدم زیاد شد 

سومی رو با فاصله دو سال دارم میارم 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
بازی میکنیم،میرقصیم اما دوست داره با هم سناش بازی کنه

چاره اینیست ک توی جمعشون دخالت کنی و بریتوی جمعشون و جدی بشون بگی با بچه منم بازی کنید 

و تاثیرشوبسنج

انشالا فایده داشته باشه

خدایا بابت همه نعمتات ازت ممنونم❤️
2706