2733
2739

پارسال بچم هفته ۲۴ بارداری از دست دادم 🥺الانم که باردارم وزن بچم پایینه میترسم ای یو جی ار بشه که اصلا نمیدونم یعنی چی دکتر گفته نیاز بشه ختم بارداری میده الان ۳۱ هفته ام وزن بچم ۱۱۸۵ گرمه خیلی کمه میشه دعا کنین حداقل تا ۳۷ هفته بسلامتی خودمو برسونم و بسلامتی گل دخترمون بگیریم بغلمون وزنشم به نرمال برسه این حسرت ۹ سالمون تموم بشه انشاالله خدا دامن همه منتظرا رو سبز کنه انتظار واقعا ادمو پیر میکنه ...

خدایا دلم گرم معجزه ی توست.رویاهایم تعبیر میشود آیا؟چشمانم پر از اشک است.برای فرشته ای که نمیدانم قسمتم میشود یا نه.خدایا من بهشت تورو میخواهم.بهشت تو برای من مادرشدن است.....                                                                         دلتنگتم امیرعلی مامان 🥺فرشته آسمانی من🖤

اسی لطفا خبر خوش بده بهم

یادت نره

دعات میکنم

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
انشالله بسلامتی دنیا بیاد گل دخترتون😍❤️

ممنونم عزیزدلم زنده باشی ❤️🙏

خدایا دلم گرم معجزه ی توست.رویاهایم تعبیر میشود آیا؟چشمانم پر از اشک است.برای فرشته ای که نمیدانم قسمتم میشود یا نه.خدایا من بهشت تورو میخواهم.بهشت تو برای من مادرشدن است.....                                                                         دلتنگتم امیرعلی مامان 🥺فرشته آسمانی من🖤

انشالله به سلامتی و دل خوش زایمان کنی و گل دخترت رو بغل کنی.❤❤

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی👼🏻👼🏻
2740
اسی لطفا خبر خوش بده بهم یادت نره دعات میکنم

انشاالله عزیزم ممنونم انشاالله هرچی از خدا میخوای بهت بده انقدر ته دلم روشن میشه وقتی یکی میگه برات دعا میکنم حتما انشاالله خبرای خوش میدم بهت عزیزم یه دنیا ممنون ❤️🙏😍

وزنش چرا کمه؟نمیتونی چیزی بخوری؟؟؟

مشکل خونرسانی دارم 

ببین برو داروخانه بگو پودر شیر مکمل مادر در دوران بارداری میخوای،دستور استفاده ش هم روش نوشته،بهت قول میدم با اون تند تند وزن بگیره،خودم چند سال پیش مشکلم با همین حل شد

خدایا شکرت که منو به آرزوم رسوندی 😇 خدایا ممنونم که آرامش رو تو دلمون قرار میدی
خودتو بسپار دست خدا استراحت مطلق باش ودارو استفاده کن من همینجوری تا ۳۸هفته رسوندم

مشکل شما چی بود عزیزم؟

فقط امیدم بخداس که برامون معجزه کنه میدونم ایندفه دیکه ناامیدم نمیکنه 🥺

انشاالله عزیزم ممنونم انشاالله هرچی از خدا میخوای بهت بده انقدر ته دلم روشن میشه وقتی یکی میگه برات ...

ای من به قربون دل مهربونت جان دلم🤩منتظر خبرای خوشت هستماااا😍😍😍

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!
انشالله عزیزم  توکل با خدا  پسر دوستم ۱۲۰۰ به دنیا اومد  هزار ماشاالله الان ...

خدا حفظش کنه عزیزم 

فقط از خدا میخوام معجزه کنه برامون حداقل دو کیلو بشه بچم بتونم تا ۳۷ هفته نگهش دارم دوستدارم تکوناشو محکمتر حس کنم 🥺

ببین برو داروخانه بگو پودر شیر مکمل مادر در دوران بارداری میخوای،دستور استفاده ش هم روش نوشته،بهت قو ...

اسمش پودر لیدی میل هست،من روزی یک لیوان میخوردم از وقتی خوردم جنین تند تند رشد کرد و عقب موندن هاش اوکی شد

خدایا شکرت که منو به آرزوم رسوندی 😇 خدایا ممنونم که آرامش رو تو دلمون قرار میدی
2706