2737
2739
عنوان

دارم دق میکنم

288 بازدید | 19 پست

فکر کنم دیشب آخرین باری بود که از ته دل خندیده بودم

قبل اینکه پدر خونده توهمیم مادرمو پاره تنمو با تهمت ناروا بلند کنه ببره و من حتی ندونم کجان وچه بلایی سرش آورده 

اگه بلایی سر مادرم آورده باشه بخدا زندش نمیزارم 

آخخخخ کاش دیشب ی سیر بغلش میکردم دلم داره آتیش میگیره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

بد به دلت راه نده زن وشوهر دعوا میکنند یه ساعت بعدم آشتی میکنند

ولی اگر به قصد اذیت برده مامانتو وازشون خبری نیست با کسی درمیون بزار حتی پلیس

زنگ زدی بش؟

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷
توهم میزنه انگار مواد مصرف میکنه  دیشب یهویی ب سرش زد و توهمات شروع شد و گفت تو با پیرمرد همسا ...

چرا گذاشتی ببره 🙁🙁🙁 یاخدااااا 

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
بد به دلت راه نده زن وشوهر دعوا میکنند یه ساعت بعدم آشتی میکنند ولی اگر به قصد اذیت برده مامانتو وا ...

زنگ زد ظهر گفت لطفا تا زنگ نزدم زنگ نزن

این دیوانه شده ب سرش زده همش داره تهدیدم میکنه میکشمت

زنگ زد ظهر گفت لطفا تا زنگ نزدم زنگ نزن این دیوانه شده ب سرش زده همش داره تهدیدم میکنه میکشمت

نمیدونی کجان؟

غلط کرده بگو گوشیو بده مامانم

زنگ بزن به پلیس

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷
2706