2733
2734
عنوان

ازدواج چیه که برام شده رویا ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 65514 بازدید | 1313 پست
منم با اینکه با خدا کات کردم کلا... و از بقیه ی اماما هم دلگیرم و صداشونم نمی‌کنم تنها عشقی که تو ق ...

حضرت عباس نفس منه، همه کس منه، امید منه، عشقش هر لحظه تو دل منه اون آبروی منو خرید... من قدم ۱۶۰ هست شوهرخالم گفته بود من یه مورد دارم معرفی کنم به شقایق ولی قد شقایق کوتاهه 😔قد پسربلنده رفتم دیدمش قدش ۱۶۵ بود😏

حضرت عباس یکی رو آورد سر راهم قدش ۱۹۰ هست همون شوهرخالم گفت شقایق باید همیشه کفش پاشنه ۲۰ سانتی بپوشه.. تو دلم گفتم برات نمیرم حضرت عباس؟؟؟؟؟😭

ما خونمون اطراف تهران بود همه گفتن باید با یه آدم همونجاها پیدا کنی وگرنه تورو نمیان از تهران بگیرن حضرت عباس برام از منطقه ۱ تهران شوهر فرستاد گفتم من تا تورو دارم دیگه غصم چیه؟؟ تو آبروی منو خریدی ..

والا تو دهات کوره نبودم بگی همه ۱۰ سالگی شوهر میکنن تو خمین اطراف تهران خراب شده به من همههه شوهرکرده ها پشتشونو میکردن...

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
کاش،خاله و شوهر خاله ات خفه می کردی چجوری جوابشون رو نمی دادی

شوهرخالم بازاریه و پولدار.خونش تو ولنجکه...۴ تا معازه تو بازار داره.. الان خودش در به در واسه دختر خوشگل ۲۶ سالش دنبال شوهره... حال اون روزای منو دارن میفهمن

حضرت عباس نفس منه، همه کس منه، امید منه، عشقش هر لحظه تو دل منه اون آبروی منو خرید... من قدم ۱۶۰ هست ...

اشک تو چشام جمع شد، چقد مهربونن این آقا، فداش بشم منه، قربونش بشم منه🥹🥹🥹

2738
خیلی عجیبه روانشناسین بعد از نیازهای پایه ای انسان مثل نیاز عاطفی و جنسی اطلاع ندارین ؟من نسبت به از ...

نیاز های پایه ای انسان اهمیتش کمتر از منطق و عقله ما حیوون نیستیم فقط شهوت رو ببینیم اول منطقی طرف رو انتخاب می کنیم و اعتقادات عقاید و تقواشو بررسی می کنیم بدون جوگیری و شهوت رانی

بعد اینکه این خصوصیات رو چک کردیم و ازدواج کردیم نترسید شهوت هم هست مردی که اخلاق داره و دین داره مگه آلت تناسلی نداره

ضمنا من قبل از اینکه روانشناس باشم انسانم و عقل دارم انتخاب بر اساس احساس و شهوت کار گاو و گوسفنده نه انسانی که اشرف مخلوقاته

بیش از این وقت بنده رو نگیرید برید بل یه بنده خدای دیگه تو نی نی سایت بحث کنید منم روانشناس نیستم برید یه روانشناس خوب پیدا کنید

اولا که لحن صحبتتونو درست کنید نمیدونم چرا خانما اول صحبتشون اول حمله میکنن بعد ادامشو میگن قطعا کمب ...

شما هم معلومه به عنوان روانشناس همیشه دنبال کمبودهای آدما هستین که اونا رو چماق کنید بزنید ببینید چه زندگی افتضاحی این یعنی زندگی مشترک هرچیزی نشانه ی کمبود نیست بلکه هر کنش واکنشی داره وشما بسیار تند رفتین در بیانتون اینکه یعنی چی  ازدواج هیچی توش نیست ،بعد الان می‌فرمایید عشق و علاقه وعاشقی بعداز ازدواجه لطفا یکم دقت کنید حالا تو فیلماست  عشق و علاقه فقط یا بعد از ازدواجه ،🙂

نیاز های پایه ای انسان اهمیتش کمتر از منطق و عقله ما حیوون نیستیم فقط شهوت رو ببینیم اول منطقی طرف ر ...

اصلا با شما به اصطلاح روانشناس حرفی ندارم که بخوام وقتتون ث بگیرم خوش اومدیم بفرمایین بیرون از تاپیک 

2706