2733
2734
عنوان

ازدواج چیه که برام شده رویا ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 65427 بازدید | 1313 پست
رو عزت نفستون کار کنین حل میشه مطمئن باشین من خالم ۴۴ سالگی ازدواج کرد با یه دندونپزشک هیچکس تصورشم ...

عزیزم شما چقد مهربونی آجی جون خدا مراد دلت را بده من دلسوز نداشتم دختر خیلی مثبت بودم بدون اجازه مادرم آب نمبخورذم هرکار میکردم دوستم داشته باشه 

زندگی متاهلی همیشه هم قشنگ نبست

وقتی قشنگ و دلچسبه طرف مقابلت هم باهات مچ باشه و ازش راضی باشی. درغیر این صورت زندگی متاهلی بدرد هییچییی نمیخوره 

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت نی نی خوشگل تو دلم🙈❤💕🤲🏻منتظر اومدنت هستم عشق مامان و بابا🥰#محمد ماهان من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم شما چقد مهربونی آجی جون خدا مراد دلت را بده من دلسوز نداشتم دختر خیلی مثبت بودم بدون اجازه ماد ...

لطف دارین 

این اتفاق برا یه سری  از دهه پنجاهیا بعضا شصتیا افتاده اما از هرحا جلوشو بگیرین خوبه 

عزیزم اینجا ایرانه خواستگار سنتی حتی اون مدرنش درک نمیکنه علت جدایی من از خانوادم را حتی خواستگارم را می‌بردم خونه دوستم یا استادم خوب طرف شک میکنه میگه حتما دختر مشکل داره خانوادش بیرونش کردن متوجه میشی، چی میگم با هر آشنا شدم تا متوجه میشن تنها هستم منصرف میشه 

2728
زندگی متاهلی همیشه هم قشنگ نبست وقتی قشنگ و دلچسبه طرف مقابلت هم باهات مچ باشه و ازش راضی باشی. درغ ...

بله با طرف مچ باشی هم همیشه و هر لحظه قشنگ نیست حتی 

عزیزم اینجا ایرانه خواستگار سنتی حتی اون مدرنش درک نمیکنه علت جدایی من از خانوادم را حتی خواستگارم ر ...

خودتون آشنا شین بعد بگین بهشون راجب مشکلات روحی مادرتون حتی میتونین برین پیش مشاور اونا به طرف مقابلشون توضیح بدن 

بله با طرف مچ باشی هم همیشه و هر لحظه قشنگ نیست حتی 

احسنت به شما

تازه همین یکی هم کافی نیست من یدونه از مهم هاشو گفتم. 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت نی نی خوشگل تو دلم🙈❤💕🤲🏻منتظر اومدنت هستم عشق مامان و بابا🥰#محمد ماهان من
2740

خیلی دعا کردم دلم بارها سوخت حتی خانم های مذهبی که می‌سپارم برا ازدواج میگن تو پیر شدی برو معشوقه مردای متاهل شو صیغه شو تا خرجت کنن ولی من نمیتونم همچین کاری کنم اول نمیتونم با مرد متاهل وارد رابطه شم وجدانم برنمیداره با یه زن این کارو کنم از خدا ترس دارم نمیتونم تربیتم این طور نیست خانه خراب  کن نیستم دوما نمیتونم با کسی دوست شم تو خونم نیست تازه به هر کی میگم باکره ام کسی باور نمیکنه فکر میکنن برا مثلا افتخار میگم ولی هنوز دخترم دست کسی بم نخورده 

اگه با آدم خوب ازدواج کنی خوبه وگرنه همون مجرد بمونی بهتره.هرکی یه سرنوشتی داره غصه نخور درست میشه.

بله خیلیا هستن از ازدواجشون بشدتتتت پشیمون هستن و روزی هزار بار از خدا میخان برگردن به روزای مجردی شون. پس همه ی این جوانب باید درنظر. گرفت دیگه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خودتون آشنا شین بعد بگین بهشون راجب مشکلات روحی مادرتون حتی میتونین برین پیش مشاور اونا به طرف مقابل ...

عزیزم میگم متاسفانه خودم افسردگی گرفتم حوصله ندارم دیگه عادت کردم به تنهایی اگه مالی خوب بودم میرفتم بچه می‌آوردم از بهزیستی متاسفانه مالی هم نمیتونم به زور اجازه میدادم الان ده ماهه صاب خونه بیرونم کرده 

2706