2733
2739
عنوان

ازدواج چیه که برام شده رویا ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 65435 بازدید | 1313 پست
عزیزم با کسی تو رابطه نبودی ؟یا تمایل داشتی سنتی ازدواج کنی؟

من با کسی نبودم باکره ام هنوز صورتم را هم اصلاح نکردم دست نبردم مادرم بشدت سنتی بود اگه دست می بردم منو تیکه تیکه میکرد سنتی زیاد نداشتم نخیر دوست پسر اصلا نداشتم 

دیگه به خدا هم اعتقادم را ازدست دادم با اینکه فوق لیسانس هستم برا زندگی حاضر شدم با یه آدم کر لال از ...

جدی ۲۴ ساله تلاش کردی و نشده ؟غیر از ختم و دعا تلاش هم کردی ؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم حقیقتا دلم گرفت من خودم مشکل تو رو ندارم ۸ ساله ازدواج کردم همسرم و دخترم بهترین اتفاقای زندگی ...

منم میخاستم همین کارو کنم به خیلی گفتم بهتون پول میدم صوری عقد کنیم بعد طلاق بگیریم قبول نکردن 44 سالمه مادرم بخاطر حرف مردم بیرونم کرد

من با کسی نبودم باکره ام هنوز صورتم را هم اصلاح نکردم دست نبردم مادرم بشدت سنتی بود اگه دست می بردم ...

خب عزیزم الان که مستقلین به ظاهرتون  برسین و مطابق روز باشین  هرجوری دوست دارین می‌تونین برای آشنایی خودتون پیش قدم شین یا اگر پیشنهادی داشتین فرصت بدین 

2728
جدی ۲۴ ساله تلاش کردی و نشده ؟غیر از ختم و دعا تلاش هم کردی ؟

بله خیلی راوی ازدواج موسسه های همسر یابی بسیج همه ما سپردم حتی سایتهای همسریابی ثبت نام کردم حتی مدتی گفتم دوست یابی مجازی شرکت کنم همه دنبال رابطه بودن خیلی تلاش کردم انگار به اینا نیست انگار باید بشه میشه حتی یه دیدار اتفاقی من 24 ساله تو جامعه بودم روابط عمومی خوب داوطلبانه خیریه کار میکنم موسسات داوطلبانه کار میکنم نمیشه با اینکه همه میگن تو همه کی تمومی خوشگلی همه آرزو دارن بات ازدواج کنن دریغ 

من با کسی نبودم باکره ام هنوز صورتم را هم اصلاح نکردم دست نبردم مادرم بشدت سنتی بود اگه دست می بردم ...

مادرتون کنترل گر بوده دیگه بدتر از این نبوده که شما رو از خونه بیرون کرده کاشکی همون کار و سن کمتر انجام میدادین نهایت زودتر از خونه بیرونتون میکرد  

خب عزیزم الان که مستقلین به ظاهرتون  برسین و مطابق روز باشین  هرجوری دوست دارین ...

عزیزم الان بعد دوسال نامزدی با یه آقا که تازه فهمیدم زن داره افسردگی گرفتم دیگه حوصله ندارم افسردگی حاد دارم اگه غسل برا نماز نبود حتی حمام نمی‌رفتم اونقذ حالم بده 

بله خیلی راوی ازدواج موسسه های همسر یابی بسیج همه ما سپردم حتی سایتهای همسریابی ثبت نام کردم حتی مدت ...

اون که خدا باید بخواد من قبول دارم اما خب تغییرات ظاهری هم به هرحال موثره من فکر میکنم رفتار مادرتون رو حس ارزشمندی درونی شما تاثیر بدی گذاشته 

2740
اون که خدا باید بخواد من قبول دارم اما خب تغییرات ظاهری هم به هرحال موثره من فکر میکنم رفتار مادرتون ...

من عزت نفس ندارم هیچی از بس زدن تو سرم له شدم خودم هم خودم را نمیخام دارم چندبار نامزد شدیم بعد اونا منصرف شدن یکی بعد یه سال یکی بعد دو سال یکی بعد سه سال به بهانه های الکی حتی مهریه نخواستم طرف کار درست نداشت تحصیلات نداشت قبولش کردم بازم مادرش نداشت 

من عزت نفس ندارم هیچی از بس زدن تو سرم له شدم خودم هم خودم را نمیخام دارم چندبار نامزد شدیم بعد اونا ...

رو عزت نفستون کار کنین حل میشه مطمئن باشین من خالم ۴۴ سالگی ازدواج کرد با یه دندونپزشک هیچکس تصورشم نمیکرد ازدواج کنه االان خدارو شکر زندگی فوق العاده خوبی داره ازدواجشم عاشقانه بود ناامید نباشین رو عزت نفس و حس ارزشمندی درونی خودتون کار کنین درست میشه 

مادرتون کنترل گر بوده دیگه بدتر از این نبوده که شما رو از خونه بیرون کرده کاشکی همون کار و سن کمتر ا ...

سرم نمیشد بله خیلی دیر فهمیدم مادرم وحشتناک هست کنترل گر وحشتناک حساب کن دانشجو بودم یه رژ لب بم دادن دخترا پیدا کرد اومد حراست نشان. داد گفت دخترم خراب شده رژ لب داره ما حتی تو خونه باید روسری داشته باشیم حجاب داشته باشیم بعد رژ لب برا دختر مجرد یعنی رابطه نامشروع داشتن اینقد مادر من سخت گیر بود

سرم نمیشد بله خیلی دیر فهمیدم مادرم وحشتناک هست کنترل گر وحشتناک حساب کن دانشجو بودم یه رژ لب بم داد ...

متاسفم ولی شبیه مادر شما خیلی والدین بودن اما یه جا باید وایساد جلوشون 

2706