2737
2739
عنوان

ازدواج چیه که برام شده رویا ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 65399 بازدید | 1309 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من هزارتا تاپیک دیدم کادو شوهر مادرشوهرم این کار کرد برام و... خیلی ها هم از خوبی میگن من تو در و ...

اها ببین ب حرف من رسیدی پس شوهر خوب هم هست ک تو هزاران بار تو تاپیک و تو در و همسایه خوباشونو دیدی

این همه هم تاپیک میزنن از دست خانواده و پدر و مادر و خواهر و برادر مینالن ،،، چه ربطی داره عزیزم اگه ...

من به پدر خودم نمیگم شوهر نمونه چون مادرم ازش راضی نیست

منم نمیگم تا اخر عمر بمون خونه پدرت ک

میگم مستقل شووووو

مثل کل دنیا

نمیگم مرد خوب نیست اما بیا مرد خوب نشون بدم زنش میگه گوه تر از این نیست

مرد خوب با اینکه شوهر خوب باشه فرق داره

ولی خوشحالم ک اینقدر تو اطراف شما مرد خوب هست ک من میگم مرد بد شما نمیدونی چی منظور من هسن

خدایا از اینکه پسر کوچولو بهم دادی شکر
2740
ای خدا  از دست تو  اینجوری جواب مادرشوهر خواهر شوهرتم بدی  دیگه نزدیکان نمیان راحت ...

ببین خانواده شوهر من داشتی الان رسماً می‌فهمیدی چی میگم

وقتی بعد اینکه ده دقیقه رفتن سر شوهرت و اون اومد تو رو زد چرا سالاد. یک مدل بود جای دوتا

چرا لباس بچه تکراری بود و... این حرف نمی‌زدی

شاید همسر شما واقعا خوبه شکر خدا ک خوبه 

من به پدر خودم نمیگم شوهر نمونه چون مادرم ازش راضی نیست منم نمیگم تا اخر عمر بمون خونه پدرت ک میگم ...

اتفاقا مبدونم چی منظورته مرد بد واقعا وحشتناکه مردای رفیق باز خیانت کار خسیس بد دهن واقعا نمیشه تحملشون کرد ولی این دنیا همیشه برای هرچیزی دو قطب وجود داره خیر و شر خوب و بد روز و شب سرد و گرم و... دلیل نمیشه چون بد وجود داره خوب نباشه اتفاقا من چند روز پیش از زبون یه زن متاهل شنیدم خیلی از شوهرش راضیه بارها شنیدم و البته ناراضی ها هم دیدم ولی بیشتر راضی بودن کسایی که من دیدم

اها ببین ب حرف من رسیدی پس شوهر خوب هم هست ک تو هزاران بار تو تاپیک و تو در و همسایه خوباشونو دیدی

اره هست

گفتم ولی بد بیشتر تا خوب

مرد خوب زیاد بود ک اینقدر زن ها جدا نمی‌شدن

2706