2737
2739
عنوان

ازدواج چیه که برام شده رویا ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 65389 بازدید | 1306 پست
باز این حرفا شروع شد،،، انگار آدم میتونه تا چند سالگی با پدر مادر زندگی کنه

پدر مادر نه

خونه بخر وسایل بخر 

برو سفر برو کلاس

برو بگرد

من  و زن داداش و دختر خاله و دوستم و... همه میگیم کاش میشد جدا شیم برای بچه مونذیم

بچه ام بده یک ثانیه پیشش نمیمونم

خدایا از اینکه پسر کوچولو بهم دادی شکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه چیزی میگم صرفااااا نظر شخصیمه و تجربیاتی که داشتم

ازدواج های بعد از سی

یعنی از ۳۲ تا ۳۵ ازدواج های به شدت عاقلانه و پخته‌این 

نمی‌گم قبلش بده نه

اگر مورد خوب باشه چرا که نه

ولی در کل من ازدواج توی این سن رو خیلی درست می‌دونم.

امیدوارم بهترین‌ها برات پیش بیاد.

ای تو امان هر بلا ما همه در امان تو✨
2731
زندگی متاهلی هم چالش های خودشو داره همش گشت وگذار وتفریح نیس مسولیت، قسط ،قرض، وام، بی پولی، مستاجری ...

چه جالب بعد میشه بگی مجرد اگه بخواد مستقل زندگی کنه مگه نباید همه این چیزایی که گفتبد متحمل بشه؟ آها از نظر شما ادم تا آخر عمر باید با پدر مادر زندگی کنه و طعم مستقل شدن و نچشه 

زندگی متاهلی هم چالش های خودشو داره همش گشت وگذار وتفریح نیس مسولیت، قسط ،قرض، وام، بی پولی، مستاجری ...

غرق خوشبختی نیستن خوشبختی نسبیه شما زندگی کردین و موهاتون سفید شده من از غصه و حرص موهام سفید شده درسته همه اینا اما یه مرحله نرمال از زندگیه 

باز این حرفا شروع شد،،، انگار آدم میتونه تا چند سالگی با پدر مادر زندگی کنه

دقیقا من خودم متاهلم ولی حرصم میگیره اینجوری میگن

بابا تا کی عشق و حال تا کی مجردی

از یه جایی درد سر شوهر از یه جایی بی خوابی بچه داری 

اینا همش مراحل زندگیه

2738
چه جالب بعد میشه بگی مجرد اگه بخواد مستقل زندگی کنه مگه نباید همه این چیزایی که گفتبد متحمل بشه؟ آها ...

چ ربطی به حرف من داشت این موضوع؟؟؟؟؟؟؟گفتم‌هرکسی با یه چیزی درگیره یکی با مجرد بودن یکی بامشکلات زندگی متاهلی

الهم صل علی محمد وآل محمدمیشه دعاکنین یه خونه خوب پیدا کنیم خدایا خودت کمکمون کن
یه چیزی میگم صرفااااا نظر شخصیمه و تجربیاتی که داشتم ازدواج های بعد از سی یعنی از ۳۲ تا ۳۵ ازدواج ...

ازدواج عاقلانه تری ممکنه باشه اما یه سری هیجانا شیرینی ها توش وجود نداره تازه اگر اتفاق بیفته گاهی اتفاق نمیفته 

اون کجا تو ذوق و شوق و جوونی دو طرف باشه اون کجا منطقی به نتیجه برسی میتونی این آدم و شریک زندگیت کنی یا نه 

پدر مادر نه خونه بخر وسایل بخر  برو سفر برو کلاس برو بگرد من  و زن داداش و دختر خاله و ...

سفر تنهایی یا با دوست چقدر خوش میگذره مگه؟ هیچ لذتی تو این چیزایی که میگی نیست همش بعد یه مدت تکراری میشه هیچی داستن شوهر خوب و تشکیل خانواده نیست ، به جه درد میخوره این کارای نوجوون بازی اینا برا اونایی که جوونی نکردن از دور جذابه فکر میکنن چه خبره 

کاش من عقل الانمو داشتم هیچ وقت ازدواج نمی کردم، شوهرم از هر نظر خوبه، ولی تا بیاد خونه ۸ شبه و ۳ ساعت بعدم خوابش برده، با خودم فکر می کنم این همه مسیولیت و بچه و فکر و دغدغه به خاطر ۳ ساعت، اصلا ارزششو نداشت

غرق خوشبختی نیستن خوشبختی نسبیه شما زندگی کردین و موهاتون سفید شده من از غصه و حرص موهام سفید شده در ...

حرف منم همینه میگم‌هرکی داره ازیه چیزی غصه میخوره 

الهم صل علی محمد وآل محمدمیشه دعاکنین یه خونه خوب پیدا کنیم خدایا خودت کمکمون کن

خیلیا تو ایران همین وضعیتو دارن .با این همه گرونی ترجیح خیلیا مجرد موندنه .چون خرج خودشونم به زور در میارن چه برسه زن و بچه 

تو این دنیا درد و رنج تموم نمیشن مگر اینکه درس لازم رو داده باشن.🌸
چ ربطی به حرف من داشت این موضوع؟؟؟؟؟؟؟گفتم‌هرکسی با یه چیزی درگیره یکی با مجرد بودن یکی بامشکلات زند ...

خیلی ربط داشت متاهل اگه با کرایه خونه و قسط درگیره مجرد هم میتونه درگیر باشه پس این مشکلات ربطی به متاهلی نداره

2706