2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

جاریم گفت بچت چرا حرف نمیزنه خیلی ضعیفه 

واقعا حرفش حق بود

با بچم اونقدر حرف زدم دوست شدم بازی کردم بردمش بیرون که نابغه ای شد واسه خودش 

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
2740

چندتا رفیق پسر داشتم ، رو یه پسر دیگه ولی کراش داشتم به شدت ، یکی از همین رفیقام که بعدنا فهمیدم ازم خوشش میاد از سر حسادتش بهم یه سری گفت این پسری که روش کراشی لقمه بزرگتر از دهنته و در حدش نیستی ، این حرفش باعث شد به اندامم برسم و لاغر بشم و کلا ظاهرم بهتر شد خیلی ، بعدشم برا اینکه به خودم ثابت کنم که من لقمه های بزرگتر از دهنم برنمیدارم ، رفتم جلو به کراشم پیشنهاد دادم فقط باهم بریم بیرون ، نتیجش شد اینکه ، بعد یکی دو هفته بیرون رفتن خوده کراشم رابطه رو جدی کرد و شدیم رل ! و باز هم بعد دو ماه ، خود کراشم غیبش زد و کات کرد و دیگه جوابمو نداد بی دلیل و من بدترین روزای عمرمو گذروندم ، هنوزم دارم میگذرونم البته ، با این فرق که الان از نظر ظاهری خیلی خوبم ، بعد کاتمون حتی رفیقای همین کراشم که منو نمیشناختن ، اومدن یکی یکی نخ دادن و پیشنهاد دادن بهم 😂

فک کنم بلاخره دارم بیخیالش میشم ! موو آن کردم ازش !          افراد زیر 18 سال ، از نظر من شما حق ندارید تو این سایت باشید چون مناسب سنتون نیست ، اگر هم هستید به خودتون مربوطه ولی پست های منو ریپلای نکنید و توی تاپیک هام شرکت نکنید ، آفرین
خدا حفظش کنه ❤️❤️

ممنون عزیزم  ❤

واسه هیچ چیزی گارد نمیگیرم هر حرفی بشنوم گوش میدم وراجع بهش فکر میکنم حتی ممکنه یه بچه حرف حق بزنه

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم